İki Kuruma En Az Lise Mezunu Toplam 187 Personel Alımı Yapılıyor !

İki kurum tarafından personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre en az lise mezunu toplam 187 personel alımı yapılmaktadır. İlanlara ilişkin detaylar haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 10.08.2018, 11:10 30.01.2019, 23:14
İki Kuruma En Az Lise Mezunu Toplam 187 Personel Alımı Yapılıyor !

Kişisel Verileri Koruma Kurumu ve Atatürk Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre Atatürk Üniversitesi 152, Kişisel Verileri Koruma Kurumu da 35 personel alımı yapmaktadır.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Atatürk Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda Hemşire, Anestezi Teknikeri, Radyoloji Teknikeri ve Teknisyeni, Laborant, Fizyoterapist, Eczacı, Psikolog ve Diyetisyen kadrolarında personel alımı yapılacağı ifade edildi. 

Söz konusu personel alım ilanına başvuruların 27 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edeceği belirtildi. Konu ile ilgili olarak adaylar başvuru kılavuzunda belirtilen belgeler ile Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılacaktır.

KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURUMU PERSONEL ALIMI

Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından yayımlanan ilanda 3 farklı alanda personel alımı yapılacağı belirtildi. Konu ile ilgili olarak söz konusu ilanda 15, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat ve İşletme grubundan 10 ve Elektronik, Elektrik Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği grubundan 10 Uzman yardımcısı alımı yapılacağı vurgulandı.

İlana başvurular 10 Eylül'de başlayacak ve 21 Eylül'e kadar devam edecektir. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını kılavuzda belirtilen belgeler ile şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır. 

Yorumlar (0)