İl Özel İdareleri ve Kazı Başkanlıkları Personel Alım İlanı Yayımladılar

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilan yayımlayan İl özel idareleri ve Kazı başkanlıkları farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapacaklarını açıkladılar. İl Özel İdareleri ve Kazı Başkanlıkları tarafından yayımlanan ilanlarda en az okur-yazar olmak şartı talep edildi...

İl Özel İdareleri ve Kazı Başkanlıkları Personel Alım İlanı Yayımladılar

İçişileri Bakanlığına bağl İl Özel İdareleri ve Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Kazı Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı ve genel ile özel başvuru şartları belli oldu.

İL ÖZEL İDARELERİ VE KAZI BAŞKANLIKLARI PERSONEL ALIMI DETAYLARI

İl Özel İdareleri ve Kazı Başkanlıkları personel alımı kapsamında açıklanan detaylara göre personel alımı yapılacak olan birimler şu şekilde;

- Edirne İl Özel İdaresi

- Sinop İl Özel İdaresi

- Burdur, Hacılar Büyük Höyük Kazı Başkanlığı

- İzmir Metropolis Kazı Başkanlığı

İL ÖZEL İDARELERİ VE KAZI BAŞKANLIKLARI PERSONEL ALIMI KADROLARI

İl Özel İdareleri ve Kazı Başkanlıkları personel alımı yapacakları kadroları ise şu şekilde açıkladılar;

Edirne İl Özel İdaresi tarafından yayımlanan ilanda 8 temizlik işçisi alımı yapılacağı açıklandı ve başvurular 17 Mayıs 2019 tarihine kadar alınacak.

Sinop İl Özel İdaresi tarafından yayımlanan ilanda 2 dozer operatörü alımı yapılacak ve başvurular 14 Mayıs 2019'da sona erecek.

Burdur Hacılar büyük höyük kazı başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda ise 1 kazı işçisi alımı yapılacak başvurular 14 Mayıs'ta sona eriyor.

İzmir metropolis kazı başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda ise 1 usta, 1 deneyimli işçi ve 2 arkeolog alımı yapılacağı açıklandı başvurular 20 Mayıs'a kadar alınacak.

Edirne İl Özel İdaresi DETAY İÇİN TIKLAYIN

Burdur, Hacılar Büyük Höyük Kazı Başkanlığı DETAY İÇİN TIKLAYIN

İzmir Metropolis Kazı Başkanlığı DETAY İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (0)