İlanlar DPB'de Yayımlandı ! HSK ve KDK Personel Alımı Yapıyor

Hakimler ve Savcılar Kurulu ile Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından ilanlar yayımlandı. Başvuruları devam eden ilanların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Kamu Personeli Alım İlanları 08.10.2018, 12:15 18.01.2019, 22:02
İlanlar DPB'de Yayımlandı ! HSK ve KDK Personel Alımı Yapıyor

Hakimler ve Savcılar Kurulu ile Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden ilanlarını yayımlayarak personel alımı yapacaklarını ifade ettiler. 

İki kurum tarafından yayımlanan ilanlara başvurular devam ederken detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz..

HSK PERSONEL ALIMI

Hakimler Savcılar Kurulu (HSK) tarafından yayımlanan ilanda naklen atama kapsamında 2 avukat alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular hala devam ediyor. Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 17 Ekim'e kadar yapabileceklerdir.

KDK PERSONEL ALIMI 

Kamu Denetçiliği Kurumu ise yayımladığı ilanında Hukuk bölümü mezunu adaylar arasından 7 Uzman Yardımcısı, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, İktisat ve İşletme Fakültelerinden mezun adaylar arasından da 8 uzman yardımcısı alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilana başvurular 22 Ekim 2018 tarihinde başlayacak ve 5 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

Yorumlar (0)