İŞKUR'da Yayımlandı! En Az 5 Bin TL Maaşla Kamuya Personel Alımı Yapılacak! TBB Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve Türkiye Belediyeler birliği bünyesine en az 5 bin tl maaş imkanıyla kamu personeli alımı için yeni ilan yayımlandı. İşte başvuru ekranı ve genel şartlar...

İŞKUR'da Yayımlandı! En Az 5 Bin TL Maaşla Kamuya Personel Alımı Yapılacak! TBB Personel Alımı

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ PERSONEL A.Ş. PERSONEL ALIMI İLANI

09.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen ve 28.04.2018 tarih ve 30405 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar'a göre; TBB Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanı belirtilen pozisyonlara 11 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

A- GENEL ŞARTLAR:

1) İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4'üncü maddesinde yer alan şartları sağlamak.

2) Yurt içi ve dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak.

B- BAŞVURU VE SINAV ŞEKLİ:

1) Başvurular, en geç 22 Ocak 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar www.tbb.gov.tr adresinde "Duyurular" kısmında yer alan "Başvuru Formu" doldurulduktan sonra adaylarda aranan diğer şartlardaki belgelerin taratılarak "basvuru@tbb.gov.tr" adresine mail gönderilmesi veya elden idareye teslim edilmesi yoluyla yapılacaktır.

2) Başvurusu kabul edilen adaylara TBB Personel A.Ş. tarafından ayrıca yazılı ve/veya sözlü sınav yapılacaktır.

3) Tecrübeye ilişkin bilgileri içeren SGK kayıtları veya işverenlerden temin edilecek belgeler mülakat öncesi getirilmesi zorunludur.

4) Şartları sağlayanlar arasından ihtiyaç duyulan personel sayısının en az 5 (beş) katı aday mülakata davet edilecektir.

5) *7146 sayılı Kanun çerçevesinde Bedelli askerlik için sınıf ve tertibi belli olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

6) Mülakata hak kazanan adaylara mail ve/veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kavaklıdere Mah. CD Türkiye Belediyeler Birliği Binası No: 12 Çankaya / ANKARA Kavaklıdere V D. No: 8790978322

Yorumlar (0)