İŞKUR güncel iş ilanları! 50 bin işçi-memur alımı ilanları yayımlandı

İŞKUR işçi-memur alımı için iş ilanları yayımlandı. Farklı branş ve iş kollarında 50 bin den fazla istihdam sağlanması hedefleniyor. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 50 binden fazla açık iş ilanı bulunmakta. İŞKUR güncel iş ilanları, 50 bin işçi-memur alımı ilanları ve aranan şartlar bu haberde...

Kamu Personeli Alım İlanları 14.03.2019, 09:30 14.03.2019, 02:20 probil
İŞKUR güncel iş ilanları! 50 bin işçi-memur alımı ilanları yayımlandı

İşsizliğin azaltılması ve özel politika gerektiren grupların iş gücü piyasasına kazandırılmasını amaçlayan İŞKUR, istihdama aracılık etmeye devam ediyor. İŞKUR tarafından, farklı branş ve iş kollarında 50 binden fazla işçi-memur alımı ilanları yayımlandı. En güncel olarak yayımlanan İŞKUR iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linki kopyalayarak adres çubuğundan aratıp ulaşabilirsiniz. 

Açılan pencereden, güncel olarak yayımlanan iş ilanlarından istediğiniz bir iş kategorisini seçerek, başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz!

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İş arayanlar, ister İŞKUR'un internet sitesinden, ister en yakın İŞKUR İl Müdürlüğü'nden sisteme üye olup kendine uygun işe başvurabiliyor. İş arayanlar İŞKUR'un sitesine özgeçmişlerini kayıt ettikten sonra; kişisel bilgileriyle eşleşen iş ilanlarına doğrudan ulaşabiliyor. Yurtiçi, yurtdışı iş ilanlarını arayabiliyor, işverenlerle doğrudan temasa geçebiliyor.

Yorumlar (1)
Betül 4 ay önce
Dev let işinde çalışmak istiyorum