İŞKUR Kamu Aşçı Memur Alımı 2018 İlanları

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına aşçı alımları tüm hızı ile devam ediyor. Başvuruların devam ettiği devlete aşçı alımı ilanları detayları haberimizde...

İŞKUR Kamu Aşçı Memur Alımı 2018 İlanları

Osmancık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Aşçı Alımı İlanı 

Aşçı yardımcığı mesleğinde ustalık ya da eşdeğer bir belgeye sahip olan kişiler arasından yapılan kura çekilişi ile Osmancık Öğretmenevi kadrosunda görevlendirilmek üzere aşçı alımında bulunulacağı duyuruldu. Ancak alınacak olan kişiler devlet memuru statüsüne sahip olmayacak ve daimi işçi unvanı ile istihdam edilecek.

Yine bu kişilerin devlet memurluğuna geçiş imkanlarından yararlanmasına izin verilmeyecek. Alıncak olan aşçının maaşı ise asgari ücret üzerinden ödenecek. Aşçı alımı başvuruları 28 Temmuz 2018 tarihine kadar kabul edilecek. İşe alınacak olan kişinin belirleneceği kura ise 30 Temmuz 2018 tarihinde saat 14.00 itibari ile Osmancık Öğretmenevi ve Akşam Sanatokulu toplantı salonunda yapılacak. 

Elazığ Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Aşçı Alımı İlanı 

19 Temmuz 2018 saat 17.00'ye kadar evrakların kabul edileceği başvurularda işe alınan kişinin belirleneceği kura çekilişi ise 20 Temmuz 2018 tarihinde saat 11.00'de Elazığ Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü salonunda yapılacak. 

Aşçı Alımı Başvuru Şartları 

 • Başvuran adaylardan enaz 5 (beş) yıllık iş deneyimi (restaurant veya yemek şirketleri işletmelerinde ) istenecek olup, istenen belgeyi SGK hizmet dökümü veya çalıştığı işyerinden alacağı çalışma belgesi ile belgelendirilecektir. Bu belgeleri teslim etmeyenler noter kura çekimine katılamayacaktır.
 • Alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Mevcut yasalar dahilinde Devlet memurluğuna veya Devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir.
 • Alınacak personele 2 ay deneme süreli sözleşme yapılacaktır. Asgari ücret maaş ve fazla mesai ücretleri verilecektir.
 • Meb onaylı aşçılık usta öğreticilik belgesine sahip olmak,
 • Meb onaylı Hijyen Belgesine sahip olmak,
 • Meb onaylı ustaöğretici oryantasyon kursu belgesine sahip olmak,
 • Sağlık raporunu tam teşekküllü hastaneden almış olmak.

Silifke Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Aşçı Alım İlanı 

20 Temmuz 2018 tarihine kadar başvuruların kabul edileceği ilanda işe alınacak olan kişinin belirleneceği kura çekilişi ise 23 Temmuz 2018 Saat:10.00 - Silifke Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde yapılacaktır.

Aşçı Alımı Başvuru Şartları 

 • En az 4,5 yıllık iş deneyimi olması (çalıştığı işyerlerinden alınacak çalışma belgesi) teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır.
 • Aşçılık Usta Öğreticilik Belgesine sahip olmak,
 • MEB onaylı Hijyen Belgesine sahip olmak,
 • Aşçılık mesleğinde usta öğretici olarak görev yapmış olmak.(resmi olarak belgelemek)
 • MEB onaylı Usta Öğretici Oryantasyon Kurs belgesine sahip olmak. 

DSİ 15. Bölge Urfa Aşçı Alım İlanı 

Mesleği ile ilgili olarak 2 senelik iş deneyimi bulunan ve bunu SGK hizmet dökümü ile belgeleyebilen kişiler arasından DSİ 15. Bölge Müdürlüğü personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre aşçı kadrosu için 2016 Kamu Seçme Sınavı (KPSS ) P94 puanı olan adaylar arasından personel alımında bulunulacağı açıklandı. Başvurular için son saatler devam ediyor...

DSİ 75. Şube Müdürlüğü Ordu Aşçı Alım İlanı 

Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında aşçılık ustalık belgesine sahip olan kişiler arasından yapılan kura çekilişi ile DSİ işçi alımı kadrosunda yer alan aşçı alımı için personel ilanı duyurusu yayımlandı. 2016 Kamu Seçme Sınavı (KPSS ) P94 puanı olan adayların başvurularının kabul edileceği pozisyon için alınacak olan kişi kura çekilişi ile belirlenecek. Başvurular için son saatler devam ediyor. 

Tüm ilanlar için başvurularınızı İŞKUR üzerinden yapabilir, ilanlar hakkında detaylı bilgiyi yine İŞKUR üzerinden alabilirsiniz...

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)