İŞKUR Kendi Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor! Başvurular Sona Eriyor

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanla beraber kendi bünyesinde 8 farklı pozisyonda danışman alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu yayımlanan ilana başvurular sona eriyor. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilenler...

Kamu Personeli Alım İlanları 17.08.2018, 08:37 30.01.2019, 22:34
İŞKUR Kendi Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor! Başvurular Sona Eriyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan ilana göre; İŞKUR bünyesinde görevlendirilecek danışman alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Söz konusu yayımlanan ilana başvurular sona eriyor. Peki başvuru şartları neler? Adaylardan hangi başvuru şartları talep ediliyor?

İşte İŞKUR ilanına yönelik merak edilen tüm detaylar kamupersoneli.net'te...

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN DANIŞMAN ALIMI YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinden uayımlanan ilanda alım yapılacak olan danışman kadroları detayları ise;

"Mali Yönetim Danışmanı (2 kişi), Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (2 kişi), Yazılım Analiz Danışmanı (1 kişi), Yazılım Geliştirme Danışmanı (3 kişi), Yazılım Test Danışmanı (1 kişi), Proje Uygulama Danışmanı (2 kişi), İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı (1 kişi) VE İletişim Danışmanı (1 kişi)" olarak açıklanmıştı.

ADAYLARDAN TALEP EDİLEN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İŞKUR bünyesinde görevlendirmek üzere alım yapılacak olan danışman pozisyonları için adaylardan talep edilen başvuru şartları ise kadrolara göre değişim gösteriyor.

Adaylar başvuru yapacakları kadroların genel başvuru şartlarını incelemek için alt kısımda vereceğimiz bağlantı adreslerini kullanabilirler...

BAŞVURULAR SONA ERİYOR

Söz konusu yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular 2 Ağustos 2018 tarihinde (ilanın yayımlandığı tarih) başlamıştı ve 17 Ağustos 2018 tarihinde (bugün) saat 23:59'da sona erecek.

Yorumlar (0)