İŞKUR KPSS şartsız 612 büro memuru alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), 24 Ekim 2019 tarihine kadar çeşitli kurumlara en az ilköğretim mezunu 612 büro memuru alımı yapacağını duyurdu. Alımlar KPSS şartı aranmaksızın, sınavsız yapılacak olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların en yakın İŞKUR şubelerine şahsen gitmeleri veya ilan içeriğinde ki linki tıklayarak online başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kamu Personeli Alım İlanları 12.10.2019, 14:24 12.10.2019, 14:25
İŞKUR KPSS şartsız 612 büro memuru alımı yapacak!

İŞKUR tarafından büro memuru alımı için yeni iş ilanları yayınlandı. KPSS şartı olmadan büro memuru alımı için 24 Ekim'e kadar geçerli 2307 yeni ilan yayınlayan İŞKUR, ön başvuruları kendi üzerinden değerlendirecek ve kriterlere uyan adayları ilgili kuruma yönlendirecektir. Bu kapsamda İŞKUR toplamda 27 şehirde 612 büro memuru alımı yapacaktır.

Başvurular İŞKUR şubelerinden veya İŞKUR E-şube üzerinden yapılacak olup online başvuru yapmak isteyen adaylar için aşağıda başvuru ekranına ait link verilmiştir. Büro memuru olmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Bazı ilanlarda ise adaylardan en az lise, önlisans ve lisans mezuniyeti şartı istenmektedir.

BURAYI TIKLAYARAK, İŞKUR üzerinden büro memuru alan kurumların güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve adaylardan istenilen genel şartları ve koşulları detaylı olarak görebilirsiniz.

NOT; Her bir alım ilanının son başvuru tarihi farklıdır. 

Yorumlar (0)