İŞKUR tarafından Kamuya 30 Büro personeli 12 Vasıfsız işçi ve 20 Temizlik personeli alımı yapılacak!

İŞKUR tarafından kamuya 31 Ağustos 2019 tarihine kadar toplamda 62 personel alımı yapılacak. Alınacak personellerden 30’u Büro personeli, 12’si vasıfsız işçi ve 20’si temizlik personeli statüsünde İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilecektir. İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel alımı başvuru şartları ve ilan detayları aşağıda belirtilmiştir.

İŞKUR tarafından Kamuya 30 Büro personeli 12 Vasıfsız işçi ve 20 Temizlik personeli alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün İzmir ili için 124 kamu personeli alımı yapılacağını bildirdi. İŞKUR kamu kurum dışı işçi alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre 30 Büro personeli, 12 vasıfsız işçi ve 20 temizlik personeli olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesine 62 kadrolu personel alımı yapılacaktır.

Belediye kadrosuna alınacak personellerden KPSS şartı istenmemekte ve büro personeli alımı için en az lise, temizlik ve vasıfsız işçi alımı için ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Herhangi bir yerden emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

18 Yaşını doldurmuş olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ

İŞKUR tarafından yapılan bildiride, başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç www.izenerji.com.tr internet adresi üzerinden CV Bankası'na online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHİ

İzmir Büyükşehir Belediye iştiraklerinden İzenerji insan kaynakları bakım onarım enerji güvenlik hizmetleri ilaçlama ve turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, personel alımlarının 26 Ağustos 2019 ile 29 Ağustos 2019 tarihine kadar belirtilen web adresi üzerinden yapılacağını bildirdi.

İŞKUR 23 Ağustos Güncel Kamu İş İlanları

İŞKUR’da şu anda 50’nin üzerinde güncel kamu iş ilanları bulunmaktadır. Genellikle belediye ve belediye iştirakleri olan şirketler tarafından yayınlanan ilanlar bulunmaktadır. İŞKUR’da bulunan tüm kamu iş ilanlarına ulaşmak için, aşağıda belirtilen link alanını tıklamanız yeterlidir.

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

Yorumlar (14)
Hasan atli 1 ay önce
Calismam lazim
Fatma Gök 1 ay önce
İş-kur kaydı internet üzerinden yapılabiliyor mu? Yoksa şahsen şubeye mi gitmeli?
Doğrusu çok isterdim Soyer'in ekibinde hizmet etmeyi!
samet 1 ay önce
yapılıyor internet üzerinden de kayıt işkura
Musa Aksoy 1 ay önce
100/50 engelim var çalışmak istiyorum kimse bana çalış bile demiyo
Murat Kasapoğlu 1 ay önce
Yaa bizim buraya k.maraş a yılda birkez bile kamu kurumuna işçi alımı olmuyor. TC inin neresi olursa olsun işçi alimi yapıldığı zaman bütün TC i vatandaşı baş vursun baş vuralim kaldırın şu ikametgah şartı denen rezaleti.Millet işsizlikten çaresizlik yokluktan birbirini yiyor. Evlilikler bitiyor bosanmalar çiğ büyüyor cinayetler hiç bitmiyor aile katliamı almış başını gidiyor niye hepsi yokluktan çaresizlik den işsizlikten yeter artik ben bile 11 aydır issizim caresizim bunalım içinde son aşamaya gelmisim .kaldırın şu ikametgah şartı denen rezilligi yazık bu insanlara. Yazikkkkjjj
Murat Kasapoğlu 1 ay önce
Ben eski hükümlü yüm ikametgah şartı denen rezalet yüzünden hiçbir yere baş vuramiyorum. Oysa devletin kanunen her kamu kurumuna işçi alımında %5 eski hükümlü kontenjanı var hiçbir satr olmaksızın hani nerde.
Murat Kasapoğlu 1 ay önce
İşçi alimi yapıyor hep ayni şehir hep ayni ilçe. Bukadar geriye kalan 81 il ilçe ne olacak aç mi ölecek. Yazık bu insanlara kaldırın şu ikametgah şartı ni.nereye ne kadar işçi alimi varsa hep birlikte baş vuralim.
Resul gülyapragi 1 ay önce
Temizlik
Muhammet Aydilek 1 ay önce
İş arıyorum orta okul mezunuyum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın