İŞKUR Üzerinden 1910 Personel Alımı Yapılıyor ! İşte İlanların Tüm Detayları

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli kadrolarda personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplamda 1910 personel alımı yapılmaktadır. İlanların detayları haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 05.09.2018, 00:18 30.01.2019, 21:04
İŞKUR Üzerinden 1910 Personel Alımı Yapılıyor ! İşte İlanların Tüm Detayları

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplamda 1910 personel alımı yapılmaktadır. 

İlanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

1910 PERSONEL ALINIYOR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre Sekreter kadrosu için 289, Ön Büro Elemanı için 199 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı pozisyonu için ise 68 personel alımı yapılacaktır.

Tüm bunların yanı sıra 1354 bekçi ve temsilci alımı da yapılmaktadır. Bu alımlar hakkında kadro dağılımı "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi / Plasiyer, Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Banka), Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat, Satış Temsilcisi (Medikal ve Eczacılık Ürünleri), Teknik Satış Temsilcisi, Satış Temsilcisi" şeklinde belirtilmiştir.

GENEL ŞARTLAR

Bu alımlar için adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar ise "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şeklindedir. Bu şartlara uymayan adayların başvuruları kabul edilmemektedir. 

Yorumlar (0)