İŞKUR Üzerinden Yüzlerce İlan Yayımlandı ! 675 Muhasebe Memuru Alınıyor

İstihdama destek amacı ile Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yüzlerce ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 675 muhasebe memuru alımı yapılacağı ifade edildi. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

İŞKUR Üzerinden Yüzlerce İlan Yayımlandı ! 675 Muhasebe Memuru Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Bu ilanlar kapsmaında memur personel alımlarında, muhasebeci kadrosuna yönelik yeni ilanlar belirtildi. 

Bu ilanlar kapsamında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı 675 muhasebe memuru alımı yapılacağı ifade edildi. 

GENEL ŞARTLAR

Konu ile ilgili olarak söz konusu ilana başvuru yapacak olan adyaların belirlenen şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. 

Bu bağlamda ialana başvuru yapacak olan adaylarda "T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, muhasebe uygulamalarına ve mesleki gerekliliklere hakim olmak, muhasebe programlarından en az birini aktif şekilde kullanabilmek, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, muhasebe mesleğinin gerektirdiği sorumlulukların farkında olmak, çalışma hayatında sorumluluk bilinci yüksek kişilerden olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, öğrenmeye açık olmak, kendini geliştirmeyi ilke edinmiş olmak, problem çözmede istekli ve becerili olmak, disiplinli ve düzenli çalışmayı benimsemiş olmak, muhasebe işiyle alakalı süreçlerin yönetilmesinde ve yürütülmesinde etkin rol alabilecek olmak" şartları aranmaktadır. 

BAŞVURU DETAYLARI

Bu ilanlara başvuru yapacak olan adaylar başvurularını İŞKUR üzeirnden yapacaklardır. Bu bağlamda İŞKUR üye profilinizin olması gerekmektedir. Üye profili bulunmayan adaylar, il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek ya da online olarak üyeliklerini açabilirler. Üye girişi yaptıktan sonra açık iş ilanları bölümünde meslekler alanındaki arama bölümüne Muhasebeci yazarak, sorgulama yapınız. Yapılan sorgulama kapsamında Türkiye geneli muhasebeci alım ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden başvuru yapacak olan adaylar ilan numaralarını not etmeleri gerekmektedir. 

Yorumlar (0)