İŞKUR ve DPB Üzerinden; Öğretmenevleri, Belediye Başkanlıkları ve Sulama Birliklerine Personel Alımı Yapılıyor!

Öğretmenevleri, Belediye Başkanlıkları ve Sulama Birlikleri yayımladıkları ilanlarla beraber İŞKUR ve Devlet Personel Başkanlığı üzerinden personel alımları yapıyorlar. İşte genel şartlar ve diğer detaylar...

İŞKUR ve DPB Üzerinden; Öğretmenevleri, Belediye Başkanlıkları ve Sulama Birliklerine Personel Alımı Yapılıyor!

İŞKUR ve Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında; Öğretmenevleri, Belediye Başkanlıkları ve Sulama Birliklerine personel alımları gerçekleştiriliyor.

Bizlerde kamupersoneli.net olarak detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

HANGİ KURUMLARA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?

Yayımlanan ilanlarda personel alımı yapılacak olan kurumlar şöyle;

"İzmit öğretmenevi, Menemen belediye başkanlığı, Eskil öğretmenevi müdürlüğü, Kazancı belediye başkanlığı, İdil öğretmenevi, Silifke öğretmenevi ve akşam sanat okulu müdürlüğü, Hilvan belediye başkanlığı, DSi, Kepez belediye başkanlığı, Kayacık sulama birliği başkanlığı, Sarıyahşi öğretmenevi, Eski genel müdürlüğü, Ağrı belediye başkanlığı, Malatya il emniyet müdürlüğü polisevi şube müdürlüğü ve Tutak öğretmenevi müdürlüğü" olarak duyuruldu.

ALIM YAPILACAK KADROLAR NELER?

Yayımlanan ilanlar kapsamında alım yapılacak olan kurumların kadroları şöyle;

"Hayvan Bakıcısı, Telefon Santral Operatörü, Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel, Yapı Yalıtımcısı(İzolasyoncu (Gemi)), Temizlik Görevlisi, Greyder Operatörü, Armadör İşçisi, Kaya Bahçesi Bitkileri Yetiştiricisi, Aşçı, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Beden İşçisi (Genel), Yemek Dağıtım Elemanı (Kepçeci), Bahçıvan, İş Makineleri Operatörü, Marangoz, Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri), Soğutma Sistemi Operatörü, Garson (Servis Elemanı)" olarak açıklandı.

GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar alt kısımda yer alan bağlantı adresleri üzerinden detayları öğrenebilirler.

İlanlara göre farklılık gösteren genel şartlar ve diğer detaylar bağlantı adreslerinde yer almaktadır.

BAŞVURULAR NEREDEN?

Adayların ilanlara ulaşmaları için ayrıca sizlere verdiğimiz bağlantıya tıklayan adaylar çılan sayfada karşılarına gelen arama bölümlerinde İşyeri Türü yazan kısmı Kamu olarak işaretleyip arama butonuna bastıklarında İŞKUR Kamu Grubu alım ilanları bölümüne ulaşacaklar.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 22:22
YORUM EKLE