İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale ve Antalya Belediyeleri personel alımı ne zaman yapacak?

Belediye personeli 2019 alım ilanları mevcut olarak belediye başkanlıklarının sitelerinde yayınlanıyor. Yakın zamanda belediyelerin resmi sitelerinde özellikle yaz aylarında İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale ve Antalya illerinde belediye personel alımı yapılacağı duyuruldu. İşte o ilanlar ve başvuru şartları...

Kamu Personeli Alım İlanları 13.06.2019, 16:47 13.06.2019, 17:29
İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale ve Antalya Belediyeleri personel alımı ne zaman yapacak?

Belediye başkanlıkları yaz aylarında personel alımları için düğmeye bastı.. Bu kapsamda 7 ilde çok sayıda kadroda personel alım ilanı yayımlandı.  Yayımlanan personel alım ilanlarının başvuru süreeri ise birkaç gün. Başvuru süreci ile ilgili şartın yanında adayların ayrıca belediyelerin alım yapacakları personelleri; alım yapacakları kadroların mesleki özelliklerine göre seçmeleri. Yani belediyeler adaylardan KPSS şartı talep etmiyorlar. 

Belediye personeli yapacak illerin listesi 

Çanakkale için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar: Baketbol Antrenörü, Ağır Vasıta Şoförü, Destek Personeli ve Servis Personeli

İstanbul için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar: Halkla İlişkiler Görevlisi

Edirne için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar: 54 personel alımı yapacak. Mimar, Peyzaj Mimarı, Mühendis, Şoför (B sınıfı), Şoför (E ve C Sınıfı), Atık Toplayıcısı, Kuaför, Beden İşçisi.

İzmir için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar: 100 Şoför alımı yapacak.

İzmir (2) için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar: İnşaat Mühendisi, Büro Memuru ve Beden İşçisi alımı yapılacak.

Antalya için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar: Cankurtaran alımı yapılacak. 

Bursa için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar: Cankurtaran, Spor Yardımcı Hizmetler, Antrenör, Genel İdari Hizmetler, Temizlik Hizmetleri.

Başvuru şartları neler?

Belediye personeli alım ilanlarına başvurular şahsen yapılacak. 

Yorumlar (1)
Angarali 4 ay önce
Ankara belediyesine alim yokmu hic