İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzenerji kurumu personel alımı için İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre İzenerji, kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam etmek üzere toplamda 371 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar ilkokul, ortaokul, lise, önlisans ve lisans düzeyinde yapılacak olup, en fazla alımlar temizlik işleri ile ilgilidir. Alınacak personel ve işçiler İzmir Büyükşehir Belediyesinin kadrolu elemanı olacaklardır. Peki başvuru şartları nelerdir? İş başvurusu nereye ne zaman ve nasıl yapılacak? İşte ayrıntılar…

Kamu Personeli Alım İlanları 21.09.2019, 17:45 21.09.2019, 17:46
İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı

İŞKUR’un Kamu Kurum Dışı işçi alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İzenerji insan kaynakları bakım onarım enerji güvenlik hizmetleri ilaçlama ve turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, 23 Eylül ile 25 Eylül 2019 tarihleri arasında, aşağıda belirtilen kadrolara, yine belirtilen sayıda toplamda 371 daimî personel alımı yapacaktır. Personel alımı yapılacak kadrolar arasında farklı branşlardan öğretmen, beden işçisi, Temizlik personeli, büro personeli, peyzaj, inşaat ve 15 kadroya atama yapılacak olup her bir kadroya kaç personel alınacağı istenilen eğitim şartları ile birlikte belirtilmiştir. Ayrıca bu ilanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanız için ilan altında link verilmiştir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, adli sicil kaydının olmaması, Türk vatandaşı olmak,

İŞ BAŞVURUSU

Başvurular www.izenerji.com.tr internet adresi üzerinden CV Bankası'na online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmeleri gerekmektedir. (Başvuru ekranı linki aşağıda verilmiştir)

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

1 işaret dili eğitmeni,

İşitme engelliler ile iletişim kurabilecek, bedensel ve fiziksel yeterliliğe sahip olmak, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, önlisans veya Lisans mezunu olmak, adli sicil kaydının bulunmaması, mesleği yapabilecek belgeye sahip olmak.

2 el sanatları eğitmeni

Bayan olmak, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, üniversitelerin el sanatları bölümünden mezun olmak, adli sicil kaydının bulunmaması.

2 Çağrı operatörü alımı

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış en az lise mezunu, bilgisayar ve ofis malzemeleri kullanıyor olmak, akıcı konuşuyor olmak.

15 büro personeli alımı

En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak, bilgisayar ve ofis malzemeleri kullanıyor olmak,

İlkokul mezunu 2 boyacı alımı

Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

İlkokul mezunu 10 bahçe bakım elemanı alımı

1 bilgisayar teknoloji programlama teknikeri alımı

Meslek yüksekokullarının ilgili bölümünden mezun olmak,

İlkokul mezunu 3 hayvan bakıcısı alımı

2 Veteriner Sağlık teknikeri alımı

Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak

İlkokul mezunu 7 beden işçisi alımı

İlkokul mezunu 300 süpürge işçisi alımı

En az ortaokul mezunu 2 tır muavini alımı

En az ortaokul mezunu 2 dağıtım personeli (Gıda) alımı

İlkokul mezunu 20 temizlik personeli alımı

En az lise mezunu 1 elektrik ustası alımı

Ustalık mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, üzere 371 personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU TARİHLERİ

23 Eylül ile 25 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır

Kurumadı; İzenerji insan kaynakları bakım onarım enerji güvenlik hizmetleri ilaçlama ve turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Hürriyet Bulvarı No 18 Kat 6 Daire 12 Münir Birsel Plaza B Blok İsmet Kaptan Mahallesi Konak İzmir

Telefon 0232 411 77 00 eposta info@izenerji.com.tr

Yayınlanan resmi ilanları görüntülemek için burayı tıklayınız

Online başvuru yapmak için burayı tıklayınız

Yorumlar (21)
Pınar 4 hafta önce
Geri dönüş yapsalar bide içim gam yemez yine dayılar aldı torpilleri...
Sound of Silence 4 hafta önce
Torpiliniz yoksa boşuna uğraşmayın.
Merve 4 hafta önce
Eşimde bende issizizm en azında birimizi bari alsalar ama yok garibanı kim ne yapsın okadar yere iş başvurusu yaptık ama hepsi boş hiç geri dönüş yok
Semiha 4 hafta önce
Defalarca kamu dışı elaman alım İlanlarına, email, yolu ile Cv yolladım, hiç ses yok, kurdukları banka, bir işe yarar İnşAllah..
Defalarca kamu dışı elaman alım İlanlarına, email, yolu ile Cv yolladım, hiç ses yok, kurdukları banka, bir işe yarar İnşallah.. 4 hafta önce
Aygün 4 hafta önce
İlan olayı, mevzuat açısından gerekli olduğu için formaliteden. Adamlar alacakları kişileri çok önceden belirlemişler. Bir de mülakat için ilan veriyorlar yine formaliteden. Ancak; o mülakatlara giden dahi olmuyor, mülakata girmeden işe başlıyor.
Semiha 4 hafta önce
Defalarca kamu dışı elaman alım İlanlarına, email, yolu ile Cv yolladım, hiç ses yok, kurdukları banka, bir işe yarar İnşAllah..
Musa Aksoy 4 hafta önce
İşsizim iş arıyorum sizinle çalışmak istiyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın