Kamu Gözetimi Kurumu Personel Alıyor

Kamu Gözetimi Kurumu, resmi sitesinde yayımladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alım ilanının bütün detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Kamu Personeli Alım İlanları 08.03.2017, 12:17 05.02.2019, 14:53
Kamu Gözetimi Kurumu Personel Alıyor

Kamu Gözetimi Kurumu, yayımladığı ilanda sınav esasına dayalı olmak üzere bağımsız denetçi alacağını duyurdu. İlana göre;

Alınacak Personel:

* Bağımsız Denetçi 

Başvuru Şartları:

Sınava; hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olanlar veya diğer öğretim dallarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olanlar başvurabilir.

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci:

* Kamu Gözetimi Kurumu personel alım ilanı başvuruları 13 Mart 2017 tarihinde başlayıp 24 Mart 2017 tarihinde saat 17.00 de sona erecektir. Başvurular, elektronik ortamda “ http://www.kgk.gov.tr” adresinde yer alan Başvuru Formunun doldurulması suretiyle yapılacaktır.

Sınav Süreci:

Bağımsız Denetçilik Sınavı 14 Mayıs 2017 tarihinde Ankara ve İstanbul’da yapılacaktır. Sınav yeri ve saati sınav tarihinden en az on beş gün önce Kurum internet sitesinde duyurulacaktır.

Yorumlar (0)