Kamu Kurumları 320 Personel Alımı Yapıyor! (KPSS Puanı En Az 50 ve KPSS'siz)

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanlarla beraber 320 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilana yönelik olarak başvuru şartları, başvuru tarihleri ile alakalı olarak tüm detayları paylaşacağız.

Kamu Personeli Alım İlanları 29.08.2018, 15:11 30.01.2019, 21:52
Kamu Kurumları 320 Personel Alımı Yapıyor! (KPSS Puanı En Az 50 ve KPSS'siz)

Kamupersoneli.net olarak Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlarla alakalı olarak detayları paylaşıyoruz.

KPSS En az 50 ve KPSS'siz personel alım ilanları hakkında merak edilenler sitemizde.

HANGİ KURUMLARA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?

Orman Genel Müdürlüğü, KVKK, YÖK, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Nairobi Büyükelçiliği, Ege Üniversitesi, Yozgat Bozok Üniversitesi, Montreal Başkonsolosluğu ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı" olarak duyuruldu.

BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık gösteriyor.

Adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edilirken kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumlu olmayan adayların başvuru şartlarının geçersiz sayılacağı açıklandı.

Ayrıca başvuru tarihlerinin de ilanlara göre farklılık gösterdiği belirtilirken adayların başvuru tarihlerini detaylı incelemeleri gerektiğine yer verildi.

Yorumlar (0)