Kamuya 13 Bin 742 Personel Alımı Yapılıyor (KPSS'li ve KPSS'siz)

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ve kamu kurumlarının web adresleri üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber 13 bin 742 kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar.

Kamu Personeli Alım İlanları 08.09.2018, 14:37 30.01.2019, 20:38
Kamuya 13 Bin 742 Personel Alımı Yapılıyor (KPSS'li ve KPSS'siz)

Kamupersoneli.net olarak kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Peki başvuru şartları neler? Yayımlanan ilanlarda hangi şartlar talep ediliyor? İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde.

HANGİ KURUMLARA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?

Devlet Personel Başkanlığı ve kamu kurumlarının kendi web adresleri üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber personel alımı yapılacak olan kurumlar şu şekilde;

"Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Polis Akademisi Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Merkez Bankası, Üniversiteler, Rekabet Kurumu, Yükseköğretim Kurumu ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu" olarak açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ilanlara göre farklılık gösteriyor.

Söz konusu ilanlara başvuru yapmak ve detayları incelemek için alt kısımda sizlere vereceğimiz bağlantı adresleri üzerinden detayları inceleyebilirsiniz.

Ayrıca ilanlarda aranan genel şartlara haiz olmayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı belirtildi.

İlanlara başvuruda bulunmak istiyorsanız detayları dikkatlice incelemek ve başvuru şartlarına haiz olmanız durumunda başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)