Kamuya 14 Bin 531 Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor!

Devlet Personel Başkanlığı ve kurumların kendi internet adresleri üzerinden yayımladıkları ilanlar kapsamında 14 bin 531 memur ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte genel şartlar ve diğer tüm detaylar.

Kamu Personeli Alım İlanları 05.10.2018, 11:41 18.01.2019, 22:27
Kamuya 14 Bin 531 Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor!

Kamupersoneli.net olarak kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik.

Söz konusu Devlet Personel Başkanlığı ve kurumların kendi internet sitelerinden yayımlanan ilanlar kapsamında 14 bin 531 memur ve işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

HANGİ KURUMLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Yayımlanan ilanlarla beraber personel alımı yapılacak olan kurumlar şöyle;

"MEB, Sağlık Bakanlığı, EGM, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kamu Denetçiliği Kurumu, Orhaneli Belediye Başkanlığı, Hakimler ve Savcılar Kurulu, Doğanhisar Belediye Başkanlığı, Ümraniye Belediye Başkanlığı, Alay Belediye Başkanlığı, Meriç Belediye Başkanlığı, Astana Büyükelçiliği, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Türkiye Su Enstitüsü, Balıkesir Üniversitesi, Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Kahire Büyükelçiliği, Doha Büyükelçiliği, Boğaziçi Üniversitesi, DHMİ, İçişleri Bakanlığı, TÜBİTAK ve Gündoğmuş Belediye Başkanlığı" olarak duyuruldu.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yayımlanan ilanlara göre başvuru şartları değişim gösteriyor.

Adaylar alt kısımda yer alan bağlantı adresleri üzerinden inceleyebilir ve şartlar ile başvuru tarihlerine erişim sağlayabilecekler.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

Yayımlanan ilanlar Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yer almaktadır.

Adaylar "http://euygulama.dpb.gov.tr" üzerinde yer alan "tüm ilanlar" kısmında bulunan ilanların kılavuzlarını inceleyerek başvuruda bulunabilirler.

Yorumlar (0)