17 Şubat 2020 Pazartesi 10:09
Kamuya 46 kadrolu temizlik görevlisi alımı yapılacak! İŞKUR başvuru şartlarını açıkladı

Türkiye genelinde çeşitli kamu kurumları tarafından İŞKUR üzerinden kadrolu temizlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden temizlik görevlisi alımı ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları ve adayların başvuru yapacağı tarihler de aktarıldı.

KAMU KURUMLARINDA KADROLU 46 TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Kamu personel alım ilanlarında 46 kadrolu temizlik görevlisi alımı ilanı genel başvuru şartları şöyle:

1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

5. En az ilköğretim mezunu olmak,

6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

7. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

8. Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

İŞKUR ÜZERİNDEN KAMU PERSONELİ ALIMI YAYIMLAYAN KURUMLAR AÇIKLANDI

İŞKUR üzerinden kadrolu temizlik görevlisi personel alımı yayımlayan kurumlar şöyle:

İŞKUR KADROLU KAMU PERSONEL ALIM İLANINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan kadrolu kamu personel alım ilanlarına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Linki tarayıcınız arama kısmına yapıştırdıktan sonra karşınıza çıkan sayfada arama kısmına TEMİZLİK GÖREVLİSİ yazdıktan sonra İŞYERİ TÜRÜ kısmından da KAMU'yu seçerek arama yaptıktan sonra kadrolu kamu personel alımı temizlik görevlisi alım ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN KAMUYA KADROLU TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 29.05.2020 12:44
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.