Kamuya DPB Aracılığıyla 164 Memur ve Hizmetli Alımı Yapılıyor

DPB'de yayımlanan ve en az 50 KPSS ile KPSS şartsız yayımlanmış memur alım ilanlarını haberimizde derledik. Söz konusu alım ilanlarına dair bilinmesi gereken tüm detayları sizlerle haberimizde paylaşıyoruz.

Kamuya DPB Aracılığıyla 164 Memur ve Hizmetli Alımı Yapılıyor

Devlet kurumları DPB üzerinden yayımladıkları alım ilanları çok sayıda kamu personeli alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Söz konusu bu alım ilanlarının arasında kadrolu memur ve sözleşmeli personel alımları için ilanlarda yer alıyor. En az 50 KPSS ile başvuru yapılabilecek olan bu alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

DPB'DE YAYIMLANAN PERSONEL ALIM İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarını yayımlayan kurumlar ve alım yapacakları personel sayısı detayları şu şekilde,

DPB KPSS-A Grubu Memur Alım İlanları; Dışişleri Bakanlığı 50 KPSS şartsız Memur alım ilanı, Eynesil Belediyesi 8 Zabıta Alım İlanı, Şırnak Belediyesi 10 Memur, Hizmetli ve Zabıta alım ilanı ve BTK 47 Uzman. 

DPB KPSS- B Grubu Memur Alım İlanları; Ardeşen Belediyesi 3 Memur alımı, Sahil Güvenlik Komutanlığı 10 Memur alımı, Altınova (Yalova) Belediye Başkanlığı 6 alımı ve Fatih (İstanbul) Belediye Başkanlığı 30 Memur alımı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kamu kurumları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların hem genel hem özel başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Bu başvuru koşulları ilanı yayımlayan kurum tarafından belirlenmekte olup sizlere aşağıda genel başlıklarıyla aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Varsa KPSS puan şartını sağlamak.

İLAN METİNLERİ

İlanlara ilişkin kurumlar tarafından yayımlanan metinlere ulaşmak ve başvuru detaylarını görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Eynesil Belediyesi Zabıta Memuru alım ilanı için TIKLAYINIZ

Fatih Belediyesi Zabıta Memuru alım ilanı için TIKLAYINIZ

BTK Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Altınova Belediyesi Zabıta Memuru alım ilanı için TIKLAYINIZ

Şırnak Belediyesi Zabıta Memuru alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı personel alım için TIKLAYINIZ

Ardeşen Belediyesi personel alım için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE