Kamuya En Az Lise Mezunu 285 Personel Alınıyor ! (Zabıta Memuru ve Diğer Kamu Personeli)

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımına ilişkin ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında zabıta memuru ve diğer kamu personeli olmak üzere toplamda 285 personel alımı yapılıyor. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Kamuya En Az Lise Mezunu 285 Personel Alınıyor ! (Zabıta Memuru ve Diğer Kamu Personeli)

Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde personel alımlarına ilişkin çeşitli ilanlar yayımlandı. 

Zabıta memuru ve diğer kamu personeli alımına ilişkin yayımlanan ilanlarda toplam 285 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

DHMİ PERSONEL ALIMI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda Asistan Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için 20 kamu personeli, Stajyer Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için ise 100 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor ve 19 Ekim'e kadar devam edecektir. 

DİB PERSONEL ALIMI

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda ise 30 Diyanet İşleri Uzman Yardımcısı, Din İşleri Yüksek Kurulu Uzman Yardımcısı pozisyonuna da 25 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 3 Ekim'de başlayacak ve 17 Ekim'e kadar devam edecektir.

ZABITA MEMURU ALIMI

İstanbul Ümraniye Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda 110 zabıta memuru alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 8 Ekim'de başlayacak ve 12 Ekim'e kadar devam edecektir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:32
YORUM EKLE