Kamuya KPSS'li ve KPSS Şartsız 40 Bine Yakın Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Kamuya, KPSS'li ve KPSS şartsız 40 bine yakın askeri personel, polis, işçi ve kamu personel alımı yapılıyor. Alım yapan kurumlar ile ilan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Kamu Personeli Alım İlanları 25.09.2017, 15:46 08.02.2019, 18:05
Kamuya KPSS'li ve KPSS Şartsız 40 Bine Yakın Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Üniversiteler, belediyeler, kalkınma ajansları ve bakanlıklar, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla askeri personel, polis, memur, kamu personeli, işçi alım ilanları yayımlamaya devam ediyor.

25 Eylül 2017 tarihi itibariyle Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımlanan ilanlara göre; kamuya KPSS'li ve KPSS şartsız 40 bine yakın personel alımı yapılıyor. Kamupersoneli.net olarak başvuruları devam eden memur, işçi, asker ve polis alım ilanlarını ziyaretçilerimiz için derledik.

İLANLARA GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

40 bine yakım kamu personel alım ilanına; T.C. vatandaşı olan, kamu haklarından mahrum olmayan, 657 sayılı DMK'nın 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olan, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf ya da tecilli olan, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmayan, MS Office programlarına hakim olan, kurumlar tarafından talep edilen öğrenim şartını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecek.

Yorumlar (2)
Aygül 2 yıl önce
Gercektenn alım var ama bu sartları taşıyor olsak evde ne işimiz var yok cok iyi derecede ingilizce bilecek yok en az 70puan alacak alamayanlar ne zaman atanacak burda da sistem degişikliği yqpmayacak mısınız bekliyoruz merakla..
Nil 2 yıl önce
Yandaslik ve yalakalığın prim yaptığı su günlerde insanlar tanıdıklar i aracılıgiyla kolay bisekilde iş buluyorlar olan dürüst insanlara oluyo hak hukuk adalet hiç bişey yok artık