KDK ve OAİB Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyorlar!

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ilan yayımlayarak uzman yardımcısı alımı yapacağını açıklayan Kamu Denetçiliği Kurumu ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri ilanlarıyla alakalı olarak tüm detayları sitemizde okurlarımızla paylaşıyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 17.10.2018, 15:20 18.01.2019, 20:35 Kerim Solak
KDK ve OAİB Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyorlar!

Devlet Personel Başkanlığı ve kendi weba dresleri üzerinden uzman yardımcısı alım ilanı yayımlayan Kamu Denetçiliği Kurumu ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri ilanları hakkında detayları okurlarımızla paylaşıyoruz.

Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde...

ORTA ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ PERSONEL ALIMI DETAYLARI

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri tarafından yayımlanan uzman yardımcısı alım ilanında 6 uzman yardımcısı alımı yapılacağı açıklandı.

İşletme, İktisat, Kamu yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Lojistik, İstatistik Bölümleri ve Siyasal Bilgiler ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümünden mezun olan adayların başvuru yapabileceği açıklandı.

Ayrıca adayların başvuruları Genel Sekreterliğe evrak kayıt birimine en geç 31 Ekim 2018 tarihi saat 17:00'ye kadar şahsen veya postayla göndermeleri gerekiyor.

KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU PERSONEL ALIMI DETAYLARI

Kamu  Denetçiliği Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanında tek bir pozisyona alım yapılacağı açıklandı.

Hukuk bölümü mezunu adaylar arasından 7 Uzman Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. İlana göre kurum ayrıca 8 Uzman Yardımcısı daha istihdam edecek.

Bu 8 Uzman Yardımcısı pozisyonlarına ise Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, İktisat ve İşletme Fakültelerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından yayımlanan Uzman Yardımcısı alım ilanına başvuru süreci 22 Ekim 2018 Pazartesi günü başlayıp 05 Kasım 2018 Pazartesi günü sona erecek.

Yorumlar (0)