KPSS Puanı Olmayan Adaylar Dikkat ! Kamuya 322 Personel Alımı Yapılıyor

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne ve ANKET A.Ş. bünyesinde toplam 322 personel alımı yapılmaktadır. Söz konusu personel alım ilanına KPSS puanı olmayan adaylar başvuru yapabilmektedir.

KPSS Puanı Olmayan Adaylar Dikkat ! Kamuya 322 Personel Alımı Yapılıyor

Ankara ve Karabük'te yer alan kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolar, başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

İLANLARIN DETAYLARI

Ankara Büyükşehir Belediyesi birimi tarafından 300 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra Karabük Belediyesi çeşitli pozisyonlarda işçi alımı yapılacağını duyurdu. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilana başvurular 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bunun yanı sıra Karabük Belediyesi tarafından yayımlanan ilana da başvurular 31 Aralık'ta sona erecektir.

Tüm bunların yanı sıra ilanlara KPSS puanı olmayan adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

GENEL ŞARTLAR

İlanlara başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Adaylarda aranan şartlar şöyle:

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak"

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 19:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
creature
creature - 10 ay Önce

hersey guzelde nereden başvurucaz?

atanamayanöğretmen
atanamayanöğretmen - 10 ay Önce

işçi demiş ama ne iş olacagı yazılmamıs. daha neye muracaat edecegimizi bile bilmiyoruz.