KPSS şartsız en az lisans mezunu erkek kadın Kızılay proje uzmanı personel alım ilanı yayınladı! Başvuru şartları neler?

Türk Kızılayı tarafından personel alım ilanı bekleyenler için KPSS şartsız en az lisans mezunu kadın erkek personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alım ilanında adaylarda KPSS şartı aranmaması dikkat çekti. Kızılay personel alım ilanı haberimizin detayında...

Kamu Personeli Alım İlanları 13.11.2019, 17:22 13.11.2019, 17:44
KPSS şartsız en az lisans mezunu erkek kadın Kızılay proje uzmanı personel alım ilanı yayınladı! Başvuru şartları neler?

İş arayanları çoğu genellikle İŞKUR tarafından personel alım ilanı yayınlanmasını bekliyor. Türkiye İş Kurumu'nun yanı sıra Türk Kızılayı da kendi bünyesinde çalışacak personelleri kendi resmi internet sitesinde yayınlıyor. Yayınlanan personel alım ilanında da başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar açıklandı.

Türk Kızılayı tarafından yayınlanan personel alım ilanında Kızılay bünyesinde proje uzmanı olarak görev yapacak kişilerin arandığ duyuruldu.

TÜRK KIZILAYI PROJE UZMANI BAŞVURU ŞARTLARI

Kızılay proje uzmanı personel alım ilanında adaylarda aranan şartlar arasında, Üniversitelerin sosyal bilimler lisans bölümlerinden mezun (yüksek lisans yapmış olmak tercih sebebidir), Sivil Toplum Kuruluşlarında ya da Sosyal Sorumluluk Projelerinde 2 yıl ve üzeri iş tecrübesi olan(saha tecrübeli),MS Office programlarını raporlama yapabilecek düzeyde kullanabilen (tercihen SPSS, Tableou, MiniTab vb. programları aktif kullanabilen) yer aldığı görüldü. Ayrıca personel alım ilanın şu şartlar da sıralandı:

İleri seviyede İngilizce dil bilgisine (okuma-yazma-konuşma) sahip olan,

Aktif olarak ingilizce raporlama yapabilen,

Ekip içerisinde rahatlıkla çalışabilen, çabuk koordine olan,

İletişim becerileri kuvvetli,

Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,

Düzenli seyahat programına engeli olmayan,

B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI İŞ TANIMI AÇIKLANDI

Türk Kızılayı kadın erkek proje uzmanı olarak görev yapacak adaylar için alım ilanında, "Suriye İnsani Yardım Operasyonu Kapsamında projelerimizde yer alacak "Proje Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır." denildi. 

Görev alacak personellerin yapacağı işler ise şu şekilde sıralandı:

Program kapsamında bütün iç ve dış (İngilizce ve Türkçe) yazışmaların yapılması,

Kurum ve kuruluşlarla iletişim sağlanması, ilgili toplantıların takibi ve raporlanmasının yapılması,

Program kapsamında yürütülen şehir içi muhtelif illerde gerçekleştirilen etkinliklere katılım ve koordinasyonunun sağlanması,

Operasyonel ziyaret faaliyetlerinin planlanması ve gerçekleşeceği bölgede belirlenen kurumlara ziyaret gerçekleştirilmesi,

Görev kapsamında sahada aktif hane ziyaretlerinin yapılması,

Program aktiviteleri ve süreçlere ilişkin düzenli aralıklarla bilgi notlarının oluşturulması ve yöneticilerle paylaşılması,

Program paydaşlarıyla iletişim halinde olunması,

Program ortaklarıyla uygulanacak değerlendirme çalışmalarına katılım sağlanması,

KPSS ŞARTSIZ KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI ONLİNE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)