Lise Mezunu Destek Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Detayları

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan ilanlara göre destek personeli alımı yapılmaktadır. Söz konusu ilanların detayları ise haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 09.09.2018, 01:24 30.01.2019, 20:36
Lise Mezunu Destek Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Detayları

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanıyor. Bu ilanlara göre destek personeli alımı yapılmaktadır. 

KADRO DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre "Arşiv Destek Elemanı, Bilgi İşlem Destek Elemanı, Bilgi İşlem Destek Sorumlusu, Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), İdari Destek Görevlisi, Proje Destek Elemanı (Mimari), Satış Destek Personeli ve Yazılım Destek Uzmanı" kadrolarında personel alımı yapılmaktadır.

GENEL ŞARTLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları yukarıda belirtilen kadrolara göre değişiklik göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edildi ve belirtilen bu şartlara haiz olmayan adayların başvurularının kabul edilmeyeceği ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar yukarıda belirtilen açık iş sayısı butonuna tıklayarak açılan ekranda arama motorunda meslek türü bölümüne 'destek personeli' yazarak ilanlara ulaşabileceklerdir. Adaylar böylelikle ilanların detaylarına ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

Yorumlar (1)
Hakkı alkış 1 yıl önce
Hangi şehirler