Lise Mezunu Destek Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Detayları

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan ilanlara göre destek personeli alımı yapılmaktadır. Söz konusu ilanların detayları ise haberimizde...

Lise Mezunu Destek Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Detayları

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanıyor. Bu ilanlara göre destek personeli alımı yapılmaktadır. 

KADRO DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre "Arşiv Destek Elemanı, Bilgi İşlem Destek Elemanı, Bilgi İşlem Destek Sorumlusu, Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), İdari Destek Görevlisi, Proje Destek Elemanı (Mimari), Satış Destek Personeli ve Yazılım Destek Uzmanı" kadrolarında personel alımı yapılmaktadır.

GENEL ŞARTLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları yukarıda belirtilen kadrolara göre değişiklik göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edildi ve belirtilen bu şartlara haiz olmayan adayların başvurularının kabul edilmeyeceği ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar yukarıda belirtilen açık iş sayısı butonuna tıklayarak açılan ekranda arama motorunda meslek türü bölümüne 'destek personeli' yazarak ilanlara ulaşabileceklerdir. Adaylar böylelikle ilanların detaylarına ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 20:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı alkış
Hakkı alkış - 9 ay Önce

Hangi şehirler