Liyakat esaslarına göre lise ve üniversite mezunu çok sayıda personel alımı yapılacak!

Liyakat esaslarına göre lise ve üniversite mezunu çok sayıda personel alımı yapılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden liyakat esaslarına göre çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyuruda, alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İZDOĞA A.Ş’de istihdam edileceklerdir. İşe alımlarda adaylardan KPSS şartı ve sınav şartı istenmemektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların meslek kodlarına göre en az lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Peki, Personel alımı başvuruları nereye nasıl yapılacak? İşte detaylar…

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İZDOĞA Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alım ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDOĞA’da daimi olarak istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen kadrolara personel alımı yapılacaktır.

İZDOĞA PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI

4 Çağrı operatörü, 6 büro personeli, 1 grafiker, 2 biyolog, 1 otomasyon teknikeri, ekskavatör operatörü, 1 çevre mühendisi, plastik işletme teknisyeni, 1 makine mühendisi ve 6 vasıfsız işçi olmak üzere toplam 22 personel alımı yapılacaktır.

İŞ BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

İş başvuruları 3-8 Ağustos 2020 tarihleri arasında www.izdoga.com.tr/CVbankasi/15 internet adresine online başvuru şeklinde yapılacaktır.

BAŞVURU DEĞERLENDİRİLMESİ

Başvuru esnasında ayalardan KPSS ve sözlü-yazılı sınav şartı istenmemektedir. Başvurular, göndermiş olduğunuz CV bilgilerine göre, liyakat esaslarına göre değerlendirilecektir. Ayrıca, ilan detaylarında ikamet şartı belirtilmemiştir.

Alınacak personeller, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde tam zamanlı çalıştırılacaktır. Peki, kadrolara göre belirlenmiş mezuniyet şartı ve diğer hususlar nelerdir?

MEZUNİYET ŞARTI

Başvuruda bulunmak isteyen adayların meslek kodlarına göre en az lise (Ortaöğretim), önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden olmaları gerekmektedir.

Resmi ilan üzerinden diğer tüm ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.