Mersin Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz Önlisans ve Lisans mezunu büro personeli alımı ilanı yayınlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR'un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yeni bir alım ilanı yayınladı. İlana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS’siz büro personeli, avukat ve işçi alımı yapacağı bildirildi. Başvuru yapmak isteyen adayların en geç 21 Eylül 2019 tarihine kadar haber içeriğinde belirtilen internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Peki Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Kamu Personeli Alım İlanları 19.09.2019, 22:15 19.09.2019, 22:39
Mersin Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz Önlisans ve Lisans mezunu büro personeli alımı ilanı yayınlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat bilim Ulaştırma ticaret ve sanayi anonim şirketi tarafından Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sayfası üzerinden alım ilanı yayınladı. İlanına göre Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde daimi olarak görevlendirilmek üzere önlisans mezunu 5 büro personeli ve Lisans mezunu 3 büro memuru alımı, 1 avukat ve en az lise mezunu bir vasıfsız işçi alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylardan KPSS şartı istenmemektedir.

Başvurular en geç 21 Eylül 2019 tarihine kadar www.mersinbuyuksehiras.com.tr internet sayfası üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İlan hakkında detaylı bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız>

Yorumlar (1)
Utman Esmer 4 hafta önce
Utman Esmer ben Şanlıurfa doğumluyum iş sizim Şanlıurfa işkuru lütfen adeletli davransin bu konuda şikayetçiyim