banner731

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Erdek Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan iş ilanları kapsamında Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Erdek Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan iş ilanlarına başvurular 9 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir. İş ilanlarına başvuru yapacak adayların MSB, Devlet Tiyatroları ve Belediye başkanlığı tarafından ayrı, ayrı yayımlanan şartlara uygun olması talep edilmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Erdek Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı Yayımladı!

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni personel alımı için ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kamu iş ilanları ekranı üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Erdek Belediye Başkanlığına işçi alımı yapılıyor.

Yayımlanan işçi alımı ilanları kapsamında işçi alınacak kadrolar ise,

Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni, Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) ve Aşçı olarak duyuruldu...

İLANLARIN BAŞVURU ADRESLERİ VE DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan işçi alımı için başvuru adresleri alt kısımda yer almaktadır.

Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni  
MSB AKARYAKIT İKMAL VE NATO POL.TES.İŞL.ANT BAŞKANLIĞI(KAMU GRUBU) 

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.)  
ERDEK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MERKEZ ( TEMİZLİK ) 

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Aşçı  
DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE 

DETAY İÇİN TIKLAYIN

KADRO BAŞVURU ŞARTLARI

İlanlarda yer alan kadrolar için istenen kadro özel başvuru şartları şu şekildedir;

Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni  

ANT Başkanlığı Batı Bölge Müdürlüğü TF-10 Sincan Tank Çiftliğine teknisyen olarak istihdam edilecek 1 TMY alımı yapılacaktır.
Kura çekimi 02.09.2019 tarihinde saat 14.00 'de  ANT Başkanlğı bünyesinde yapılacaktır.
Kura tarihinde değişiklik olması durumunda yeni kura tarihi kurum internet sitesinden (www.ant.gov.tr) yayımlanacaktır.
Kura sonuçları, mülakat süreciyle ilgili tüm duyurular yine www.ant.gov.tr adresinden yayımlanacaktır.

Temizlik işçisi

Not: Erdek Belediyesi Bünyesinde Temizlik İşçisi (El İle-Cadde, Sokak Park Vb.) Mesleğinde Geçici Olarak Eski Hükümlü Ve Ya Terörle Mücadelede Yaralanan Statüde 1 Kişi İşe Alınacaktır. Başvuracak Adayların Enaz İlköğretim Mezunu Olmaları (Üstüde Başvurabilir), Çöp Toplama Personel Eğitimi Belgesine Sahip Olmaları Ve 16.08.2019 Tarihi Cuma Günü Mesai Bitimine Kadar Erdek Belediyesi Yazı İşlerine Müdürlüğüne Belgelerini Teslim Etmeleri Gerekmektedir. Aksi Halde Belgeleri Teslim Etmeyenler Kura Çekiminde Göz Önünde Bulundurulmayacaktır. - Kura; 19.08.2019 Pazartesi Günü Saat: 10:00' Da Erdek Belediyesinde Erdek Noteri Huzurunda Çekilecektir.

Aşçı

Sınav saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile ilgili süreç http://www.devtiyatro.gov.tr internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Yorumlar (1)
Yakup boşnak 4 ay önce
3yıldır işkur üzerinden iş arıyorum sonucu yok abi torpil şart