Milli Savunma Bakanlığı Naklen Personel Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı

Milli Savunma Bakanlığı'nın geçtiğimiz günlerde yayınladığı personel alım ilanı için başvuru süresi uzatıldı. İşte detaylar...

Milli Savunma Bakanlığı Naklen Personel Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde alınacak başmüfettiş ve müfettişler için başvuru süreleri uzatıldı. Bakanlık, konuyla ilgili duyuruyu resmi sitesinde yayınladı. İlan ve değiştirilen şartlar şöyle:

Alınacak Personel: 50 
* Başmüffetiş ve Müfettiş

Başvuru Şartları Neler?
* Mesleğe özel yarışma sınavı ile girip en az üç yıllık yetişme döneminden sonra yapılan yeterlilik sınavını kazanarak 23/04/1981 tarihli ve 2451 sayılı Bakanlıklar ve Bağlı Kuruluşlarda Atama Usulüne İlişkin Kanuna Göre müşterek kararla atanmış olmak
* 40 yaşını aşmamış olmak

Başvuru İçin Gereken Belgeler:
* Başvuru dilekçesi
* Nüfus cüzdanı fotokopisi
* Özgeçmiş

Başvuru Süreci: Milli Savunma Bakanlığı personel alım ilanı başvuruları 30 Aralık 2016'ya kadar uzatıldı. Başvurular, "Teftiş Kurulu Başkanlığı, Devlet Mh. Merasim Sk. Korgeneral Mehmet Sırrı Seyrek Kışlası Bakanlıklar/ANKARA" adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı Düzeltilmiş İlan Metni İçin Tıklayın.
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 21:30
YORUM EKLE