MSB En Az İlkokul Mezunu 600 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir ilan yayımlandı ve yayımlanan ilanda en az ilkokul mezunu 600 işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular İŞKUR üzerinden bugün itibari ile başladı.

Kamu Personeli Alım İlanları 25.03.2019, 10:21 25.03.2019, 11:46
MSB En Az İlkokul Mezunu 600 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en z ilkokul mezunu 600 işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvuruların 25 Mart 2019 tarihinde İŞKUR'da ilanların yayımlanması kapsamında başlayacağı ifade edilmişti. 

İLANIN DETAYLARI

Söz konusu ilanlar bugün itibari ile Türkiye iş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden yayımlandı. 

Milli Savunma Bakanlığı işçi alım ilanına başvurular 25 Mart 2019 tarihinde başladı ve adaylar 29 Mart 2019 tarihine kadar başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Milli Savunma Bakanlığı işçi alımı kapsamında başvuru yapacak olan adaylar İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı’nda sürekli işçi kadrosunda istihdam edileceklerdir.

Konu ile ilgili olarak ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Buna göre adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekirken 18 yaşlarını doldurmuş olmaları gerekiyor. 

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü açık iş ilanları bölümünde arama bölümüne MSB yazarak 89 adet ilanı görüntüleyebilir başvuru yapabilir ve detayları görüntüleyebilirsiniz.

Yorumlar (3)
Emine 8 ay önce
Işe ihtiyacı olan olsun
Yüksel çiçek 8 ay önce
Ne iş olursa yaparım
Abdullah 7 ay önce
Ne iş olsa yaparım