MSB Kuvvet Komutanlıklarına Memur Alımı İçin Yeni İlan Yayımladı!

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yeni bir ilan yayımlandı ve Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında memur olarak istihdam edilmek üzere devlet memuru alımı yapılacağı duyuruldu...

Kamu Personeli Alım İlanları 28.12.2018, 17:45 17.01.2019, 17:43
MSB Kuvvet Komutanlıklarına Memur Alımı İçin Yeni İlan Yayımladı!

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI VE KUVVET KOMUTANLIKLARINA 2018 YILI MEMUR TEMİNİ

Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında memur olarak istihdam edilmek üzere; "657 sayılı Devlet Memurları Kanunu" ile "Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik" esaslarına göre personel alımı yapılacaktır.

İdare gerek gördüğü takdirde alım yapılacak unvanları, kadroları ve illeri değiştirebilecektir. Başvuru süresince adayların ilanda yapılacak güncellemeleri takip etmeleri gerekmektedir.

Her adayın sadece bir tercih hakkı bulunmaktadır. 

Adaylar başvuru şartlarında istenen; diploma (sadece lise mezunu adaylar diplomalarını yükleyecek olup; ön lisans ve lisans mezunu adayların diplomaları YÖK'ten çekilecektir.), bonservis, ustalık-kalfalık belgesi, sertifika, ruhsat, ehliyet, İş Güvenliği Uzmanı belgesi ve Şehit/Gazi Yakınlık Belgesini sisteme yükleyeceklerdir. Belgelerini yüklemeyen adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edilen adayların başvuruları hangi aşamada olursa olsun geçersiz sayılacaktır.

Yorumlar (1)
MERDA 10 ay önce
i̇şçi̇ alimi i̇lani 2019 tüm türki̇ye yi̇ kapsamali türk bayraginin altin daki̇ herkez gi̇rebi̇lmeli̇ i̇kamet şarti yasal deği̇l. yaş emekli̇li̇k 60 kadar her türk vatandaşini kapsamali .