Alexa
02 Ocak 2018 Salı 10:29
Ocak Ayında Kurumlara Binlerce Memur Personel Alınıyor (KPSS'li ve KPSS Şartsız)
Kamu Personeli

Türkiye genelinde binlerce işsiz bulunuyor. Çeşitli kamu kurum ve kuruluşu personel alım ilanlarını yayımlıyor bazı şartlarla kendi bünyelerinde açık bulunan kadrolara personel alımı gerçekleştiriyorlar. 

Yayımlanan ilanları takip etmekte zorlanan ziyaretçilerimiz için her ay başı o ay için yayımlanan tüm ilanları tek bir haberde topluyor ve ziyaretçilerimizin ilanlardan daha rahat haberdar olmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Ocak ayı için yayımlanan ilanları derledik. Söz konusu ilanların detayları haberimizde...

Birçok kamu kurumu ve üniversiteler Ocak ayı için personel alımı yapacaklar. Kurumlar personel alım ilanlarını Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile duyurdular. Konu ile ilgili olarak kamu kurumlarının bazıları personel alımlarında KPSS şartı aramazken bazıları ise KPSS şartı aramaktadır. 

Geçtiğimiz ay kamu kurum ve kuruluşlarına 30 bine yakın personel alımı gerçekleştiriliyordu. Ancak bu alımların içinde il Valilikleri tarafından yayımlanan bekçi alımları da yer alıyordu. Kamupersoneli.net olarak derlediğimiz bu haberimizde söz konusu personel alımları için ortak genel şartları da ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Ayrıca adaylar ilanın diğer detaylarını görmek için aşağıda paylaştığımız ilanların ayrıntılar sekmesine tıklamaları gerekmektedir.

ORTAK GENEL ŞARTLAR

Derlediğimiz haberimizdeki ilanlara başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı DMK'nın 48. maddesinde yer alan şartları taşımaları gerekiyor bunun yanı sıra adayların "Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapan kuruma göre lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, sağlık durumu devamlı çalışmaya elverişli olmak" şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Ayrıca söz konusu ilanlara başvuru yapacak olan erkek adayların askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olması gerekmektedir. Ayrıca bu şartlardan birine dahi haiz olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. İşte kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle için derlediğimiz ilanlar...

KAMUPERSONEL ALIM İLANLARI KPSS'Lİ, KPSS ŞARTSIZ

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 71 Personel Alım İlanı

Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu personel alım ilanını Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden yayımladı. Yayımlanan ilanda 71 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 5 - 17 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ayrıca söz konusu personel alımında KPSS şartı da aranmaktadır. İlanın Ayrıntıları İçin TIKLAYIN.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 5 Personel Alım İlanı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında görevlendirmek üzere 5 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alımında KPSS'den 70 puan ve üzeri almış olmak şartı da yer alıyor. GTHB personel alım ilanına başvurular 10 - 19 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. İlanın Ayrıntıları İçin TIKLAYIN.

Atom Enerjisi Kurumu 9 Personel Alım İlanı

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımlamış ve 9 personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu personel alım ilanına KPSS'den en az 70 puan almış olan adaylar başvuru yapabilecektir. Söz konusu ilana başvurular 9 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir. İlanın ayrıntıları için TIKLAYIN.

Sosyal Güvenlik Kurumu 50 Personel Alım İlanı

Sosyal Güvenlik Kurumu yayımladığı ilanı ile 50 personel alımı yapacağını kamuoyu ile paylaştı. Bunun yanı sıra SGK personel alımında KPSS puan şartı da aranmaktadır. Söz konusu ilana başvurular 29 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 9 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Söz konusu personel alım ilanın detayları için TIKLAYIN.

Vakıfbank 160 Personel Alım İlanı

Vakıfbank kendi sitesi üzerinden bir ilanını yayımladı ve 160 personel alımı yapacağını ifade etti. Ayrıca Vakıfbank 160 personel alımında KPSS şartı aranmamaktadır. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 25 Aralık 2017 tarihinde başladı ve 12 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir. İlanın ayrıntıları için TIKLAYIN.

OKA 7 Personel Alım İlanı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı yayımladığı ilanı ile KPSS şartlı ve KPSS şartsız olarak personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alımında 7 kişilik alım gerçekleştirilecek. İlana başvurular 5 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir. Söz konusu ilanın ayrıntıları için TIKLAYIN.

Milli Savunma Bakanlığı 396 Personel Alım İlanı

Milli Savunma Bakanlığı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımladı ve en az lise mezunu KPSS şartı ile 396 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 12 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları 2 Personel Alım İlanı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları (YTB) bir ilanını yayımladı ve kendi bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS şartı olmadan 2 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilana başvurular 15 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 2 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecektir. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Danıştay Başkanlığı 2 Personel Alım İlanı

Danıştay Başkanlığı Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilanını yayımladı 2 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 8 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 12 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir. Söz konusu personel alım ilanın detayları için TIKLAYIN.

Enerji Bakanlığı 20 Personel Alım İlanı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bir ilanını yayımladı ve yayımlanan ilanda 20 adet personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alımında KPSS şartı bulunuyor. İlana başvurular ise 22 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 2 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek. İlanın detayları için TIKLAYIN.

İŞKUR Kapsamında 1254 Şoför Alımı İlanı

Türkiye geneli birçok şehirde faaliyet gösteren kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile 1254 şoför kadrosu için personel alımı yapıyorlar. Söz konusu personel alım ilanında KPSS şartı bulunmamaktadır. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Türkiye Şeker Fabrikaları 16 Personel Alım İlanı

Türkiye Şeker Fabrikaları yayımladığı ilanı ile KPSS şartı ile 16 sürekli işçi alımı yapıyor. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 3 - 12 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Eti Maden İşletmeleri 56 Personel Alım İlanı 

Eti Maden İşletmesi Gene Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayımlandı ve yayımlanan ilanda en az lise mezunu 56 personel alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 7 Ocak 2018 tarihinde sona erecek. İlanın tüm detayları için TIKLAYIN.

İŞKUR Kapsamında 2 Bin 131 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Türkiye geneli birçok şehirde faaliyet gösteren kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile 2 bin 131 güvenlik görevlisi kadrosu için personel alımı yapıyorlar. Söz konusu personel alım ilanında KPSS şartı bulunmamaktadır. İlanın detayları için TIKLAYIN.

İŞKUR Kapsamında 1444 Büro Memuru Alım İlanı

Türkiye geneli birçok şehirde faaliyet gösteren kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile 1444 büro memuru kadrosu için personel alımı yapıyorlar. Söz konusu personel alım ilanında KPSS şartı bulunmamaktadır. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Trakya Kalkınma Ajansı 7 Personel Alım İlanı

Trakya Kalkınma Ajansı yayımladığı ilanında 7 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 19 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecektir. İlanın tüm detayları için TIKLAYIN.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı 10 Personel Alım İlanı

Savunma Sanayii Müsteşarlığı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığının internet sayfası üzerinden bir ilanını yayımladı ve yayımlanan ilanda KPSS şartı ile 10 personel alımı yapacağını ifade etti. Söz konusu ilana başvurular 5 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecektir. İlanın detayları için TIKLAYIN.

İçişleri Bakanlığı 18 Personel Alım İlanı 

İçişleri Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere KPSS şartı ile 18 personel alımı yapacağını duyurdu. İlana başvurular 8 - 12 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ayrıntılar İçin TIKLAYIN.

Ulaştırma Bakanlığı 34 Personel Alım İlanı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yayımladığı ilanda KPSS şartı ile 34 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanına adaylar 8 Ocak 2018 tarihine kadar başvurularını yapacaklardır. Ayrıntılar İçin TIKLAYIN.

Dışişleri Bakanlığı 10 Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı'nca Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımlanmış ve 10 personel alımı yapılacağı ifade edilmişti Söz konusu personel alımında KPSS şartı bulunmaktadır. İlana başvurular ise 15 - 31 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ayrıntılar için TIKLAYIN.

TBMM Başkanlığı 70 Personel Alım İlanı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'nca yayımlanan personel alım ilanında KPSS şartıyla 70 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 8 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Diyanet İşleri Başkanlığı 9 Bin 500 Personel Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile bir ilanını yayımladı ve 9 bin 500 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanına başvurular KPSS şartı ile 16 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirilecektir. İlanın detayları için TIKLAYIN.

OCAK AYI İÇİN YAYIMLANAN DİĞER İLANLAR İSE ŞÖYLE:

Göç İdaresi Başkanlığı 34 Personel Alım İlanı (24 Ocak - 2 Şubat 2018) Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Kalkınma Bakanlığı 13 Personel Alım İlanı (22 Ocak - 5 Şubat 2018) Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Hazine Müsteşarlığı 16 Personel Alım İlanı (Son Başvuru: 5 Ocak 2018) Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Emniyet Genel Müdürlüğü 31 Personel Alım İlanı (8 - 12 Ocak 2018)  Ayrıntılar İçin Tıklayın.

DİB 50 Personel Alım İlanı  (Son Başvuru: 15 Ocak 2018)  Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Maliye Bakanlığı 4 Personel Alım İlanı  (Son Başvuru: 19 Ocak 2018) Ayrıntılar İçin Tıklayın.

ÖSYM 1 Personel Alım İlanı  (Son Başvuru: 4 Ocak 2018) Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Selçuk Üniversitesi 5 Personel Alım İlanı  (Son Başvuru: 8 Ocak 2018) Ayrıntılar İçin Tıklayın.

19 Mayıs Üniversitesi 46 Personel Alım İlanı  (Son Başvuru: 8 Ocak 2018) Ayrıntılar İçin Tıklayın.

Kamu Personeli Mobil Android Uygulamamız İçin TIKLAYIN.

Kamu Personeli Mobil İOS Uygulamamız İçin TIKLAYIN.

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının personel alım ilanının paylaşıldığı grubumuz için TIKLAYIN

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

(Haberin İzinsiz Kullanılması Halinde Yasal İşlem Yapılacaktır)

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 02.01.2018 12:19
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Fatma 2018-01-06 15:34:36

Hep üniversite mezunu ya birazda lise mezunu alın lise mezunu ne yapsın ben bunun içinmi akp ye oy verdim

Avatar
hülya 2018-01-02 23:44:43

Lütfen şu yaş şartını kaldırın artık