Pedagojik formasyon sahiplerine Kızılay’dan iş imkanı! Başvurular bugün başladı!

Türk Kızılayı Ankara, İzmir, İstanbul (Anadolu) şehirlerinde görev yapacak pedagojik formasyon sahibi adaylar için personel alım ilanı yayınladı. Personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Adayların yapacakları görevler de sıralandı.

Kamu Personeli Alım İlanları 11.11.2019, 21:53 12.11.2019, 06:31
Pedagojik formasyon sahiplerine Kızılay’dan iş imkanı! Başvurular bugün başladı!

Geçtiğimiz yıllarda bir çok üniversite bölümü için ülke genelinde üniversitelerin eğitim fakülteleri aracılığıyla pedagojik formasyon verildi. Türk Kızılayı tarafından yayınlanan personel alım ilanında Gençlik Çalışanı arandığı açıklandı.

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Ankara, İzmir, İstanbul (Anadolu) şehirlerinde görev alacak personellerde aranan başvuru şartları arasında Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Sosyal Hizmetler, Fen-Edebiyat Fakültesi mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen, ( Mülakatlar Arapça ve Türkçe gerçekleştirilecek olup bu kriteri sağlamayan adaylar değerlendirilmeyecektir.) adayların arandığu duyuruldu.

Ayrıca adaylarda aranan şartlar arasında şu şartlar sıralandı:

İletişim becerisi yüksek,

Ekip çalışmasına yatkın

Gelişime açık,

Sorumluluk sahibi,

MS Office programlarını etkin kullanabilen,

Seyahat engeli bulunmayan,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

KIZILAY GENÇLİK ÇALIŞANI GÖREVLERİ

Gençlik Çalışanı olarak Tük Kızılayı’nda görev yapacak adayların Suriyeli çocuk ve gençlerin psikososyal gelişimlerine destek olacak program ve faaliyetleri planlamak ve uygulamak işlemlerini yapacağı duyuruldu. Bunun yanı sıra iş tanımında İhmal, istismar, akran zorbalığı gibi konulara yönelik koruyucu önleyici faaliyetler geliştirmek, Çocuk ve gençlerin kendilerini gerçekleştirmelerine katkı sağlayan kurs, etkinlik, seminer, gezi organize etmek, Düzenli raporlama yapmak görevleri yer aldı.

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI ONLİNE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)