PTT Büro Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak? Kimler Başvuru Yapabilir?

PTT tarafından personel ihtiyacının karşılanması için personel alım ilanları yayımlanıyor. Yayımlanan bu ilanlar kapsamında PTT HGS büro personeli alımı yapıyor. Peki bu ilana başvurular nasıl yapılacak? Kimler başvuru yapabilir?

Kamu Personeli Alım İlanları 12.07.2019, 09:13 12.07.2019, 12:56
PTT Büro Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak? Kimler Başvuru Yapabilir?

PTT, Türkiye genelindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere personel alım ilanlarını yayımlarken bir ilan daha geldi. Bu ilana göre PTT HGS büro personeli alımı yapacak.

Konu ile ilgili olarak PTT OTOYOL HGS ACENTESİ bünyesindeki eksikliği karşılamak için part time personel alımı yapacağını duyurdu. 

Edirne ilinde bulunan PTT OTOYOL HGS ACENTESİ tarafından bir ilan yayımlandı ve yayımlanan ilanda büro personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca işe alınacak olan adayların part time çalışacakları ifade edildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuru yapacak olan adayların sağlık açısından görevini yapmasına engel bir durumunun olmaması gerekmektedir. Ayrıca adayların 10 parmak kılavye yazabiliyor olmaları ve hızlı hesap yapabilmeleri gerekmektedir. Adayların orta seviyede İngilizce ve Bulgarca konuşuyor olmaları aranan genel şartlar arasında yer alıyor

İlan kapsamında işe alınacak olan adayların Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri çalışacakları ve bu kişilerin saat ücreti olarak 7 TL alacakları belirtildi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıda paylaşılan bağlantı adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak ilan bölümüne gidebilirler. İlan bölümüne gelindiğinde özgeçmiş oluşturarak ilana  başvuru yapabileceklerdir.

NOT: PTT tarafından bir uyuarı yapıldı ve uyarıda sadece kendi özel aracı ile gidip gelebilecek personel arandığı aracın yakıt masrafının karşılanacağı belirtildi.

Yorumlar (5)
Burçin 2 ay önce
Kılavye yazan kısmı, “klavye” olarak değiştirirseniz mutlu oluruz, dilimize sahip çıkalım.
Adaletin bu mu Dünya! 1 ay önce
Düşün işte ilamı verenin bilgi dağarcığını ve gerçekten hak eden onca üniversitelinin bir iş kapısı için bu tiplerle muhatap oldugunu...
Ceren 2 ay önce
Sacmalik adam hem kendi arabasiyla bide benzin o odicek çok sacma
Serkan BOSTAN 2 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen