PTT'den Bir İlan Daha Yayımlandı ! Yüksek Maaşla Memur Alınıyor

PTT tarafından bir ilan daha yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında yüksek maaşla memur alımı yapılıyor. Bunun yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adaylarda KPSS şartı aranmayacağı da ifade edildi.

PTT'den Bir İlan Daha Yayımlandı ! Yüksek Maaşla Memur Alınıyor

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına kadro ihdasları, memur alım süreçleri yaşanırken, PTT ilanlarının yayımlanması da beklenmektedir. Yayımlanan PTTPaL ilanının yayımdan kaldırılması ve geçici süre ertelenmesi kararının alındığının açıklanmasının ardından, adayların ilanlara yönelik meraklı bekleyişleri devam etmeye başladı.

PTT bünyesine memur alımlarının yapılması bu nedenle çok sayıda aday tarafından talep edilerek, sosyal medya paylaşımlarında yer verilmekte, sitemiz isinolsa.com üzerinden bizlere ulaştırılmaktadır.

PTT işletmelerine yüksek maaşlı personel alımları

Yayımlanan bu personel alımları, bilişim personellerine yönelik olarak kamuoyuna aktarılmış ve özel bir kariyer sitesi üzerinden başvuruları alınmaktadır. Bu pozisyona başvuracak kişilerin minimum maaşları 4500-5000 TL arasındadır ve yetkinliklerine göre maaşlandırılırlar. PTT işletmeleri olan PTTCell ve PTTEM bünyelerine yapılacak bu alımlarda, bilişim personellerine yönelik kadroların detayları aşağıda yer almaktadır.

PTTCELL ilanı

Bu ilanda, satış temsilcisi pozisyonuna yönelik olarak ilan yayımlanmıştır. Başvuracak adaylarda, her işletmede aranan koşullar veya ortak özellikler aranacak olup, kurum tarafından sözlü sınav uygulanabilmektedir. İlgili ilanda Aktif Satış Temsilcisi kadrosu olarak aktarılmıştır.

PTTeM ilanı

Bu kurum bünyesine yapılacak ilanda bilişim personellerine yönelik kadrodan duyuru yapılmıştır. iOS developer ve PHP developer kadrolarına yönelik olarak alımlar gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara yönelik başvuru bağlantıları aşağıda yer almaktadır. Tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırmanız yeterli olacaktır.

PTTEM İlana ulaşmak için > https://goo.gl/31nsFh

PTTCELL > https://goo.gl/Y6MN9e

Yorumlar (6)
Cihan 9 ay önce
slm peki hangi illere alım olacak başvurular nereye basılacak hangi şartları arıyorsunuz
Edip 9 ay önce
Ben hertürlü yeteneğe sahibim ve lise mezunuyum 5 çocuk babasıyım is istiyorum
Cigdem topcu 9 ay önce
Is istiyorumm
SADIK 8 ay önce
Nereye basvuru yapılacak bilgisi olan varmi
Yeter AKKUŞ 8 ay önce
Nasıl başvuru yapabilirim
Yasemin 8 ay önce
Nasıl başvuru yapabilirim