PTT'den Bir İlan Daha Yayımlandı ! Yüksek Maaşla Memur Alınıyor

PTT tarafından bir ilan daha yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında yüksek maaşla memur alımı yapılıyor. Bunun yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adaylarda KPSS şartı aranmayacağı da ifade edildi.

PTT'den Bir İlan Daha Yayımlandı ! Yüksek Maaşla Memur Alınıyor

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına kadro ihdasları, memur alım süreçleri yaşanırken, PTT ilanlarının yayımlanması da beklenmektedir. Yayımlanan PTTPaL ilanının yayımdan kaldırılması ve geçici süre ertelenmesi kararının alındığının açıklanmasının ardından, adayların ilanlara yönelik meraklı bekleyişleri devam etmeye başladı.

PTT bünyesine memur alımlarının yapılması bu nedenle çok sayıda aday tarafından talep edilerek, sosyal medya paylaşımlarında yer verilmekte, sitemiz isinolsa.com üzerinden bizlere ulaştırılmaktadır.

PTT işletmelerine yüksek maaşlı personel alımları

Yayımlanan bu personel alımları, bilişim personellerine yönelik olarak kamuoyuna aktarılmış ve özel bir kariyer sitesi üzerinden başvuruları alınmaktadır. Bu pozisyona başvuracak kişilerin minimum maaşları 4500-5000 TL arasındadır ve yetkinliklerine göre maaşlandırılırlar. PTT işletmeleri olan PTTCell ve PTTEM bünyelerine yapılacak bu alımlarda, bilişim personellerine yönelik kadroların detayları aşağıda yer almaktadır.

PTTCELL ilanı

Bu ilanda, satış temsilcisi pozisyonuna yönelik olarak ilan yayımlanmıştır. Başvuracak adaylarda, her işletmede aranan koşullar veya ortak özellikler aranacak olup, kurum tarafından sözlü sınav uygulanabilmektedir. İlgili ilanda Aktif Satış Temsilcisi kadrosu olarak aktarılmıştır.

PTTeM ilanı

Bu kurum bünyesine yapılacak ilanda bilişim personellerine yönelik kadrodan duyuru yapılmıştır. iOS developer ve PHP developer kadrolarına yönelik olarak alımlar gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara yönelik başvuru bağlantıları aşağıda yer almaktadır. Tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırmanız yeterli olacaktır.

PTTEM İlana ulaşmak için > https://goo.gl/31nsFh

PTTCELL > https://goo.gl/Y6MN9e

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan
Cihan - 5 ay Önce

slm peki hangi illere alım olacak başvurular nereye basılacak hangi şartları arıyorsunuz

Edip
Edip - 5 ay Önce

Ben hertürlü yeteneğe sahibim ve lise mezunuyum 5 çocuk babasıyım is istiyorum

Cigdem topcu
Cigdem topcu - 5 ay Önce

Is istiyorumm

SADIK
SADIK - 4 ay Önce

Nereye basvuru yapılacak bilgisi olan varmi

Yeter AKKUŞ
Yeter AKKUŞ - 4 ay Önce

Nasıl başvuru yapabilirim

Yasemin
Yasemin - 4 ay Önce

Nasıl başvuru yapabilirim