PTT En Az 3 Bin TL Maaşla KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor !

PTT tarafından bir ilan yayımlanarak KPSS şartsız personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanda farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı ifade edilerek bu kadrolara göre en az 3 bin TL maaş verilecektir. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak?

Kamu Personeli Alım İlanları 07.12.2018, 16:53 17.01.2019, 20:54
PTT En Az 3 Bin TL Maaşla KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor !

PTT tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Kariyer siteleri aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre PTT KPSS şartsız personel alımı yapılacağı ifade edildi. 

İlanda belirtilen kadrolara göre en az maaş 3 bin TL olacak. 

İLANIN DETAYLARI

PTT tarafından yayımlanan ilanda Java yazılım uzmanı ve Sistem mühendisi, PHP Devoloper kadrolarında personel alımı yapılacaktır. 

PTT tarafından yayımlanan bu ilanlarda her bir kadro için ayrı ayrı genel şart aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Buna göre ilanda belirtilen genel şartlar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

Peki başvurular nasıl yapılacak? PTT personel alımı için başvuru yapacak olan adaylar öncelikle bir özgeçmiş oluşturacak ve bu özgeçmiş kapsamında başvuru yapacaklardır. Adaylar aşağıda kadroların karşısında yazan başvuru linklerini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak başvuru ekranına ulaşacaklardır. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

PTT personel alımı için başvuru yapacak olan adaylar öncelikle bir özgeçmiş oluşturacak ve bu özgeçmiş kapsamında başvuru yapacaklardır. Adaylar aşağıda kadroların karşısında yazan başvuru linklerini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak başvuru ekranına ulaşacaklardır.  

Başvuru ekranına ulaşıldıktan sonra adayların kariyer sitelerine üye olmaları ve bu üyelik kapsamında özgeçmiş oluşturmaları gerekmektedir. Özgeçmiş oluştururken adayların tüm kutucukları eksiksiz bir biçimde doldurmaları gerekmektedir. 

Yukarıdaki bilgileri yerine getiren adaylar kolay bir şekilde PTT personel alımı için başvuru yapabilecektir. 

Yorumlar (11)
Sinan 13 ay önce
Benim işe ihtiyacım var
Mehmet. Kaplan 13 ay önce
Benım bu işe ihtıyacım var
Kemal 13 ay önce
Gereksiz memur olup ne yapacak şirkette çalış
Hüseyin aslan 13 ay önce
Ise ihtiyacım var
eylem beltan 13 ay önce
benim işe iyitiyacım var şirket üzeri temizlik tunceli ptt
Hüseyin aslan 13 ay önce
Yeni evliyim ise ihtiyacım var
Nafi yüksel Giresun Bulancak 13 ay önce
PTT başvuru yapılamıyor lütfen yardımcı olur musunuz
OSMAN SERTTAŞ 13 ay önce
beni̇m bu i̇şe çok i̇hti̇yacim var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın