PTT HGS Büro Personeli Alım İlanı Yayımlandı

PTT tarafından farklı bölümlerde iş ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. Buna göre PTT HGS personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre büro personeli alımı yapılacak. İlana başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

PTT HGS Büro Personeli Alım İlanı Yayımlandı

PTT, Türkiye genelindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli ilanlar yayımlamaya devam ediyor. Bir ilan da PTT HGS'den geldi. Buna göre yayımlanan ilana göre PTT HGS büro personeli alımı yapıyor. 

PTT OTOYOL HGS ACENTESİ bünyesindeki eksikliği karşılamak için part time personel alımı yapacağını duyurdu. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak? Kimler başvuru yapabilir? İşte detaylar...

İLANIN DETAYLARI

Edirne'de bulunan PTT OTOYOL HGS ACENTESİ bünyesindeki personel ihtiyacının karşılanması için personel alım ilanına çıkıldı. Alım yapılacak olan pozisyon ise büro personeli olarak açıklandı. Ayrıca çalışma şeklinin part time olduğu ifade edildi. 

İlana başvuru yapacak olan adayların sağlık açısından görevini yapmasına engel bir durumunun olmaması gerekmektedir. Ayrıca adayların 10 parmak kılavye yazabiliuor olmaları ve hızlı hesap yapabilmeleri gerekmektedir. Adayların orta seviyede İngilizce ve Bulgarca konuşuyor olmaları aranan genel şartlar arasında yer alıyor.

İşe alınacak olan adaylar Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri çalışacaklardır. Çalışmaların karşılığı olarak saat başı 7 TL olarak belirtilmiştir. 

İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki bağlantı adresi üzerinden gerçekleştirebileceklerdir. Ayrıca PTT tarafından bir uyuarı yapıldı ve uyarıda sadece kendi özel aracı ile gidip gelebilecek personel arandığı aracın yakıt masrafının karşılanacağı belirtildi.

Başvuru adresi: http:////bit.ly/2NHyObt   (Web adresini tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilana ulaşabilirsiniz.)

Yorumlar (12)
No name 5 ay önce
Yuh 12 saat calisirsan eh orta seviyede bisey kazaniyorsun hem de yabanci dil isteniyor vs. vs. Buro gorevlisi degil Enayi gorevlisi ariyoruz deselermis keske
ayssssee 5 ay önce
oldu canım hem ingilzce hem bulgarca bil saati 7 tl dalgamı geçiyosunuz adammı seçiyosunuz yaa buda yeni taktık sanırım alınacak aday zaten belli ee birde sunu ekleyelim kimse basvuru yapmasın iyi walla dırek alacagının adını yazda oraya 7tl yazma barii devlet güvencesinde saati 7 tl olan bir yer inanmayın :(
PTT 5 ay önce
Yalan Haber
Acıların kadını 5 ay önce
Dalga mı geçiyor sunuz adam mı seçiyor sunuz ?
PTT 5 ay önce
Yalan haber
Sınıf öğretmeni 5 ay önce
Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz
masa1907 5 ay önce
İnsanları keriz yerine koyup ancak yandaşlarınızı seçiyorsunuz. Ben vatandaş olarak Türkiye Cumhuriyetinin bir ferdi olarak hakkımı yönetime helal etmiyorum. Burunlarından fitil fitil gelsin.
REİS 5 ay önce
ADAM YABANCI DİL BİLECEK SAATİ 7 LİRAYA ÇALIŞACAK EE HANGİ DEVLETTE BÖYLE BİŞİ MEVCUT AMELE ARIYORSUNUZ SANIRIM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın