Sağlık Bakanlığı Personel Alım İlanı Yayımlandı! Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şartları Neler? Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2019

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki Sağlık Bakanlığı personel alımı şartları neler? İşte detaylar.

Sağlık Bakanlığı Personel Alım İlanı Yayımlandı! Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şartları Neler? Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2019

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımlarının yapılacağı bildirildi.

Söz konusu duyuruya göre personel alımlarının; "Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında" görevlendirileceği ve personel alınacak kadro ise "danışman" olarak duyuruldu.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI GÖREV SÜRESİ

Sağlık Bakanlığı proje kapsamında personel alımı yapacağından dolayı personel olarak istihdam edileceklerin görev süresi ise; 26 Kasım 2019 tarihinde başlayacak ve 31 Mayıs 2020 tarihinde sona erecek.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KADROLARI

Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek personel alımı kadrolarını ise;

Sağlık Sistemi Değerlendirme Danışmanı (Sağlık Yönetimi)

Sağlık Sistemi Değerlendirme Danışmanı (Halk Sağlığı)

Sağlık Sistemi Değerlendirme Danışmanı (Sağlık Ekonomisi) olarak duyurdu.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Sağlık Bakanlığı danışman alımı kapsamında yayımlanan ilana yapılacak olan başvuruların son başvuru tarihi ise 8 Mayıs 2019 olarak bildirildi ve son başvuru saati ise 18:00 olarak açıklandı.

PERSONEL ALIMI ÖZEL KADRO ŞARTLARI İÇİN TIKLAYIN

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmi
Necmi - 4 hafta Önce

Çaycı

Sercan kürklü
Sercan kürklü - 4 hafta Önce

İş arıyorum

Sereder
Sereder - 4 hafta Önce

Eski hükümlü alımı da yapılsın

Gül
Gül - 4 hafta Önce

Mayıs2020 de görev süreleri dolunca ne olucak bu danışmanlara ?işten mı cikarilicaklar ?