Sahil Güvenlik, Rekabet Kurumu ve SSS Personel Alımı Yapıyor !

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Rekabet Kurumu ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından personel alım ilanları yayımlandı. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 12.09.2018, 16:07 30.01.2019, 20:22
Sahil Güvenlik, Rekabet Kurumu ve SSS Personel Alımı Yapıyor !

Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile kamu kurumları personel alım ilanlarını yayımladılar. 

Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Rekabet Kurumu ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından ilanlar yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan bu ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI PERSONEL ALIMI

Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından yayımlanan ilanda "23 (yirmi üç) Proje Mühendisi, 28 (yirmi sekiz) Proje Asistanı ve 9 (dokuz) Yönetici Asistanı" toplamda 60 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 3 Eylül'de başladı 18 Eylül'e kadar devam edecektir.

REKABET KURUMU PERSONEL ALIMI

Rekabet Kurumu tarafından yayımlanan ilanda 20 uzman yardımcısı alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 14 Eylül'de başlayacak ve 28 Eylül'e kadar devam edecektir. İlana başvuru yapacak olan adaylar www.rekabet.gov.tr internet adresinde bulunan “Sınav Duyurusu” başlıklı bölümdeki “Başvuru Formu” nu eksiksiz olarak doldurarak yapacaklardır.

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ALIMI

Sahil Güvenlik Komutanlığı motorcu, telsizci ve kurbağa adam kadrolarında uzman erbaş alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilanda kaç personel alımı yapılacağı belirtilmedi. Ayrıca ilana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Başvurular 17 Eylül'de başlayacak ve 28 Eylül'e kadar devam edecektir.

Yorumlar (0)