Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Personel Alıyor ! Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda 60 personel alımı yapılacaktır. Peki ilana başvurular ne zaman sona erecek? Detaylar haberimizde...

Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Personel Alıyor ! Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Geçtiğimiz günlerde Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda 60 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak alımlar "23 (yirmi üç) Proje Mühendisi, 28 (yirmi sekiz) Proje Asistanı ve 9 (dokuz) Yönetici Asistanı" şeklinde gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından yayımlanan ilana başvurular 3 Eylül 2018 tarihi itibari ile başladı. Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Müsteşarlığın internet adresi üzerinde yer alan sınav başvuru formumun doldurulması ve istenilen evrakların sisteme yüklenmesi usulüyle 18 Eylül'e kadar yapacaklardır.

GENEL ŞARTLAR

Tüm bunların yanı sıra Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. 

İlana başvuru yapacak olan adaylarda Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından bazı şartlar aranmaktadır. Buna göre başvuruda bulunacak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımaları ve Sınava başvuruda bulunacak adayların, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmaması gerektiği vurgulandı. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 20:40
YORUM EKLE