SGK 400 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor ( Ön Başvuru Nasıl Yapılır? )

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından alımı gerçekleştirilecek olan 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı için elektronik ortamda gerçekleştirilecek başvurular için sona geliniyor. SGK personel alımı hakkında tüm detaylar ve haberler memurlar için haber merkezi kamupersoneli.net sitesinde..

Kamu Personeli Alım İlanları 15.06.2016, 13:04 29.01.2019, 21:09
SGK 400 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor ( Ön Başvuru Nasıl Yapılır? )

 Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından Devlet Personel Başkanlığı İnternet sitesinde yayımlanan ilana göre 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alımı için Elektronik Ortamda Yapılacak Başvurular İçin Son Günlere Yaklaşılıyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde istihdamı yapılacak olan 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı için elektronik ortamda başvurular 20 Haziran Pazartesi günü sona eriyor . SGK'dan yapılan açıklamaya göre kurum bünyesinde işlevini devam ettiren taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı personel alınacağı, ilgili alımlara başvuruda bulunacak adayların sözlü sınava tabi tutulacağının açıklaması SGK tarafından yapılmıştı.


Son Başvuru Tarihi


Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı alımı için elektronik ortamda alınacak olan ön başvurular 6 Haziran günü başlamıştı. Son başvuru tarihi ise 20 Haziran olarak belirlenmişti. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi SGK tarafından 22 Haziran 2016 tarihinde Kurumun resmi İnternet sitesinde yayımlanacak.


Giriş Sınavı Tarihi

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Denetmen Yardımcılığı'na Giriş Sınavı , 13 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Başvurular Nereden Yapılır?

Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Giriş Sözlü sınavı için başvuruda bulunacak adaylar "http://sinavbasvuru.sgk.gov.tr/" adresi üzerinden ilgili pozisyona başvuru yapabilirler. Başvuru sırasında talep edilecek belgeler, başvuru için genel şartlar ve daha fazla detay için sayfanın altında bulunan ilan duyurusu linkine tıklayabilirsiniz.

İlan Dosyası ve Detaylar

Yorumlar (1)
hatice 3 yıl önce
başvuru formunu bulamıyoruz