SGK kurumu personel alımı yapıyor! Sözleşmeli işçi alımı başvuruları başladı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alımı yapıyor!.. SGK kendi resmi sitesi üzerinden işçi personel alımı ile ilgili iş ilanı yayımladı. Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi adı altında 55 personel alacağını duyuran SGK, son başvuruların 5 Nisan'da sona ereceğini bildirdi.

Kamu Personeli Alım İlanları 29.03.2019, 08:42 29.03.2019, 04:18 probil
SGK kurumu personel alımı yapıyor! Sözleşmeli işçi alımı başvuruları başladı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kendi resmi wep sayfasından 55 personel alımı yapacağını duyurdu. 55 işçi personel alımı yapacağını duyuran SGK kurum müdürlüğü, başvuru detaylarını yayımladı. Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi adı altında alınacak personel alımı ile ilgili verilen bilgilerde Personellerin görev süreci ise 33 ay sürecek.

SGK, personel alımı için yapılacak son başvuruların 5 Nisan'da sona ereceğini bildirdi.

SGK'nın işçi alımı ile ilgili yayımladığı personel alım ilanı şöyle;

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU (sgk) STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKANLIĞI AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER DAİRE BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL SEÇME SINAVI İLANI

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği (AB) tarafından ortaklaşa finanse edilen “Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi” Destek Ekibinde görevlendirilmek üzere proje süresince tam zamanlı sözleşmeli personel istihdam edilecektir.

Projenin amacı işgücü piyasasından çekilme riski olan küçük çocuklu kadınların Mali Destek Programı yoluyla işgücü piyasasına entegrasyonunu kolaylaştırarak kayıtlı istihdama katılmalarını teşvik etmektir.
Seçme sınavı sonucunda başarılı olan adaylar, Sosyal Güvenlik Kurumu’nda iş sözleşmesine istinaden istihdam edilecektir. Başarılı olan adaylar, 4857 Sayılı İş Kanunu kapsamında belirli süreli iş sözleşmesi ile istihdam edilecek olup, devlet memurluğu ile herhangi bir ilgileri bulunmayacaktır. Sözleşmeler en fazla 33 ay için yapılacak olup, proje süresiyle sınırlıdır. Sözleşmelerin yenilenmesi ve uzatılması söz konusu değildir. Ücret ve diğer haklarla ilgili bilgiler adaylarla sözlü sınava davet aşamasında paylaşılacaktır.

Yorumlar (3)
zeliha 5 ay önce
sadece Ankara dami alim oluyor diger illere alim yokku acaba
Hülya 5 ay önce
Nereye başvuru yapılacak
Mustafa Sarıgül 5 ay önce
Nasıl başvuru yapılıyor? Nereden başvuru yapılıyor?