Spor Toto Başkanlığı Memur Alımı Yapıyor ! Genel Şartlar ve Başvuru Detayları

Spor Toto Başkanlığı yayımladığı ilanı ile memur alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilana ilişkin tüm detayları aktarıyoruz...

Spor Toto Başkanlığı Memur Alımı Yapıyor ! Genel Şartlar ve Başvuru Detayları

Spor Toto Başkanlığı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Spor Toto Başkanlığı kendi bünyesinde memur alımı yapacağını duyurdu.

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan söz konusu ilanda 4 adet düz memur alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 25 Ekim 2017 tarihinde başladı ve adaylar başvurularını 3 Kasım 2017 tarihine kadar yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu'nun ilgili birimlerine yada Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden şahsen olarak yapacaklardır.

GENEL ŞARTLAR

Spor Toto memur alım ilanına "Lisans düzeyinden mezun olmak (İşletme, İktisat, Muhasebe), Kamu veya özel sektörün muhasebe veya finans departmanlarında en az iki yıl çalışmış, Logo programını iyi derecede kullanabilen, ek düzen hesap bilgisi, mizan çalışmaları, genel muhasebe kayıt konusunda deneyimli, Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu, İş Kanunu Konusunda deneyimli, Türkiye Muhasebe Standartları Ve Türkiye Finansal Raporlama Standartları mevzuatına hakim, gerekli raporlamaları yapabilecek yetkinliğe sahip, Cari hesap işlemleri, banka işlemleri, KDV, muhtasar, dönem sonu işlemleri, fatura işlemleri ve takibini yapabilen" şartlarına haiz olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 20:05
YORUM EKLE