Spor Toto Teşkilatı Memur Alımı İçin İlan Yayımladı

Spor Toto Teşkilatı, Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile memur alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği memur alım ilanının detaylarını siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 15.05.2018, 00:05 12.02.2019, 17:51
Spor Toto Teşkilatı Memur Alımı İçin İlan Yayımladı

Spor Toto Teşkilatı farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği çeşitli pozisyonlarda memur alımı yapacak. 

Söz konusu personel alım ilanında adaylara ilan edilen boş kadrolar, adaylardan talep edilen eğitim, deneyim ve genel başvuru koşullarını ve ilana dair diğer tüm ayrıntıları siz ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

SPOR TOTO TEŞKİLATI MEMUR ALIM İLANI

Spor Toto Teşkilatı tarafından yayımlanan personel alım ilanında farklı kadrolardan 36 personel alımı yapılacağı açıklandı. İlan metnine göre alımlar; Memur ve Teknisyen pozisyonlarına yapılacak. Memur kadrolarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen eğitim koşulları ise şu şekilde, 

Kadro Detayları;

Grafik Tasarımı, Sanat ve Tasarım ile Görsel Sanatlar lisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile Hakla İlişkiler ve Reklamcılık lisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

Muhasebe, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Bankacılık ve Finans ile Muhasebe ve Finansal Yönetim lisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

İstatistik ve Ekonometri lisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler, Ekonomi, Kamu Yönetimi ve Maliye lisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

Bilişim Sistemleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Elektik Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mimarlık, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

Çalışma ekonomisi ve Endüstri İlişkiler, Kamu Yönetimi ve İşletme lisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

Turizm ve Otelcilik, Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Turizm ve Seyahat Hizmetleri önlisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Memur alımı yapılacak. 

Elektrik Bölümü, Elektrik ve Elektrik Teknolojisi Teknisyen Programı, Elektronik Teknolojisi ve Elektrik ve Enerji Bölümü önlisans bölümlerinden mezun adaylar arasından 4 Teknisyen alımı yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Spor Toto Teşkilatı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların, Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları isteniyor. Adayların ayrıca her pozisyon için ayrı ayrı belirlene deneyim ve diğer özel koşulları sağlamaları da gerekiyor. Bu özel koşullara haberimizin altında yer alan başvuru kılavuzu aracılığıyla öğrenebilirsiniz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde sayılan genel şartları taşımak, Erkek adaylar için, askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda çalışıyor olmamak, İlana konu hizmeti gerçekleştirmeye engel teşkil edecek bir rahatsızlığı ya da engeli bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak. 

Yukarıda sizlere aktardığımız şartlara ek olarak adayların ayrıca güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının olumlu olması talep ediliyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 24 Mayıs tarihine kadar Türkiye İş Kurumu'nun ilgili birimlerine şahsen ya da Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesinden elektronik ortamda yapabilirler. 

Yorumlar (4)
CANAN ÇEVİK 1 yıl önce
4 yıllık mezunlar 2017 de sınava girdi. neden 2016 puanı ile alıyorlar. bu bir haksızlık değilmi
Kadir 1 yıl önce
müyesser ben lisans mezunuyum neden geçen seneki senin tabirinle sonu tek sayı ile biten sınava girdim o zaman ?
müyesser estetic 1 yıl önce
4 yıllık mezunlar ne zamandan beri tek sayı ile biten yıllarda kpss ye girer oldu...4 yıllık mezunlar sonu 0,2,4,6,8 ile biten yıllarda kpss ye girebilir....Allahım sana geliyorum yarabbim
ADASU 1 yıl önce
i̇şkurdan başvuru yapinca ankara şarti i̇sti̇yor