Süleyman Demirel Üniversitesi 75 Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) aracılığıyla yeni bir ilan yayımlandı ve Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve bahçeler Şube Müdürlüğü ile Yemekhane Hizmetleri Şube Müdürlüğüne toplamda 75 personel alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Personeli Alım İlanları 08.11.2018, 09:59 17.01.2019, 22:20
Süleyman Demirel Üniversitesi 75 Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve bahçeler Şube Müdürlüğüne 65 Normal 3 Engelli 2 Eski Hükümlü ve Terör Mağduru üç (3) Aylık Geçici işçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Ayrıca Süleyman Demirel Üniversitesi Yemekhane Hizmetleri Şube Müdürlüğüne 5 Bulaşıkçı Elamanı üç (3) Aylık Geçici İşçi Alımı yapılacağı duyuruldu.

YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanan ilanda Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve bahçeler Şube Müdürlüğüne 65 Normal 3 Engelli 2 Eski Hükümlü ve Terör Mağduru üç (3) aylık geçici işçi alınacak.

PERSONEL ALIM SÜRECİ

Alınacak olan mevsimlik içi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat ve kura seçimleri üniversite tarafından düzenlenecek.

Başvuru yapacak adayların ikamet ettikleri iş kurumu müdürlüğü şubesine veya online olarak işkur üzerinden başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU TARİHLERİ

Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve bahçeler Şube Müdürlüğü için başvurular ise 12 Kasım 2018 tarihinde başlayacak ve 21 Kasım 2018 tarihinde sona erecek.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ YEMEKHANE HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanan ilanda Süleyman Demirel Üniversitesi Yemekhane Hizmetleri Şube Müdürlüğüne 5 Bulaşıkçı Elamanı üç (3) Aylık Geçici İşçi Alımı yapılacağına yer verildi.

PERSONEL ALIM SÜRECİ

Süleyman Demirel Üniversitesi Yemekhane Hizmetleri Şube Müdürlüğüne alınacak olan mevsimlik içi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat ve kura seçimleri üniversite tarafından gerçekleştirilecek.

Ayrıca yayımlanan söz konusu ilana başvuru yapacak adayların ikamet ettikleri iş kurumu müdürlüğü şubesine veya online olarak işkur üzerinden başvuru yapabilecekleri açıklandı.

BAŞVURU TARİHLERİ

Süleyman Demirel Üniversitesi Yemekhane Hizmetleri Şube Müdürlüğü için başvurular ise 12 Kasım 2018 tarihinde başlayacak ve 21 Kasım 2018 tarihinde sona erecek.

Yorumlar (1)
Ayşe 12 ay önce
Çalışmak istiyorum