Tarım Kredi Kooperatifleri 500 Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir ?

Tarım Kredi Kooperatifleri 500 memur alım süreci devam ediyor. Peki söz konusu ilana kimler başvuru yapabilir? Ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz...

Kamu Personeli Alım İlanları 23.05.2017, 15:30 06.02.2019, 01:59
Tarım Kredi Kooperatifleri 500 Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir ?

Tarım Kredi Kooperatifleri kendi resmi web adresinde geçtiğimiz günlerde bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda Tarım Kredi Kooperatifleri kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 500 memur alımı yapacağını duyurdu.

Söz konusu ilan hakkında ziyaretçilerimizden aldığımız soruları yanıtlıyoruz. Ziyaretçilerimiz Tarım Kredi Kooperatifleri 500 memur alımına kimlerin başvuru yapabileceğini ve başvuruların nasıl yapılacağını sitemize gönderdikleri geri bildirimlerde sordular. Kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizin sorularını yanıtlıyoruz. 

ALINACAK PERSONEL

Tarım Kredi Kooperatifleri 500 memur alımında; Kooperatif Görevlisi, Ziraat Mühendisi, Müfettiş Yardımcısı kadrolarında personel alımı yapılacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Tarım Kredi Kooperatifleri 500 memur alımına başvuru yapacak olan adaylarda; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, Sınav tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek, Lisans mezunları için KPSSP-3 puan türünden en az 60, ön lisans mezunları için KPSSP-93 puan türünden en az 60 almış olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyan adaylar ilana başvuru yapabilmektedir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Söz konusu ilana başvurular 10 Mayıs 2017 tarihinde başladı. İlana başvuru yapacak olan adayların 25 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, şahsen ve tercih edilen Bölge Birliğine yapılacak. Posta yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle dikkate alınmayacak.

Yorumlar (4)
Selda 2 yıl önce
30 yas ne ya oku yıllarca sonra yaşa takıl adaletmi bu Allah aşkına kaldırın su yaş sunırını
Selma 2 yıl önce
Cok sacma puanım ıyı ama 33 yasındayım onlısans mezunuyum ıkı dıplamam var bu ne ya yas sınırı cok cok sacma.vAllahı buyuk hak
Zynp 2 yıl önce
Pazarlamave dis ticaret basvuru yapa biliyor mu
gözde 2 yıl önce
25 i gündüz de başvuru yapabiliyor muyuz