Tarım Kredi Kooperatifleri'nden Personel Alımı İlanına İlişkin Yeni Açıklama!

Tarım Kredi Kooperatifleri, yayımladığı bir ilan ile 500 personel alımı gerçekleştireceğini duyurmuştu. Yayımlanan bu ilana yönelik yeni bir açıklama geldi. Detaylar haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 15.05.2017, 18:56 15.05.2017, 19:09
Tarım Kredi Kooperatifleri'nden Personel Alımı İlanına İlişkin Yeni Açıklama!

Tarım Kredi Kooperatifleri, yayımladığı bir ilan ile 500 personel alımı gerçekleştireceğini duyurmuştu. Yayımlanan bu ilana yönelik yeni bir açıklama geldi. İlana ilişkin yapılan açıklama şu şekilde,

05.05.2017 Tarihinde ilan edilen Tarım Kredi Kooperatifleri istihdamına ilişkin olarak;

Kendisinin veya ailesinin (bekar adaylar için anne/baba, evli adaylar için eşin ikametgahı kabul edilmektedir) son 6 aydır, başvuru yapacakları Bölge Birliğine bağlı illerden birinde ikamet ettiğini gösterir Nüfus Müdürlüğünden alınacak adres bilgileri raporunu ibraz etmeleri istenmişti.

Ancak, 25.05.2017 tarihi itibariyle taşınma vs. mücbir sebeplerden dolayı bir il sınırı içerisinde son 6 aya ilişkin ikamet beyan edemeyen adayların, Adres Bilgileri Raporunda bir il sınırı içerisinde 6 aylık ikamet şartını sağlayan en yakın tarihli ikametine ilişkin İle ait Bölge Birliğine başvuruda bulunabilecektir.

Ayrıca yine ilan metninde belirtilen halen askerlik görevini yapanların başvuruları ile ilgili olarak ilgililerin şahsen başvuru yapamamaları halinde anne, baba, eş veya kardeşleri aracılığı ile evraklarının teslimi kabul edilebilecektir.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)