TCDD KPSS Puanıyla 157 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

TCDD yeni kamu personeli alım ilanı yayımladı. TCDD Taşımacılık, DPB üzerinden kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. TCDD tarafından yayımlanan duyuru metni ve detaylarını haberimizde paylaşıyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 10.11.2018, 00:00 17.01.2019, 22:10
TCDD KPSS Puanıyla 157 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı ilan edilen personel alımlarına dair yayımlanan ilan metninde yer alan ayrıntıları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

TCDD PERSONEL ALIM İLANI

TCDD Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında, kurumun ilgili işyerlerinde çeşitli sanat kollarında 157 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. 

İlana göre kurum Tren Makinisti, Elektrikçi, Elektronik İşçisi, Vinç Operatörü kadrolarında alım yapacak. Söz konusu alımlar için ise adaylardan ilan metninde yer alan özel şartların sağlanması isteniyor. 

Ayrıca söz konusu alımlara dair tüm detayların 15 Kasım tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanacağı da açıklandı. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Yukarıda yer alan kadrolar için yayımlanan ilana başvurular 10 Aralık ile 12 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Başvurular TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine aşağıda yer alan evraklarla birlikte şahsen yapılacak. 

İLANA BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

İlan metninde yer alan detaylara göre adaylardan başvurular sırasında aşağıda yer alan evrakları teslim etmeleri gerektiği bildirildi.

Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi, KPSS Sonuç Belgesi, Tren Makinisti ilanına başvuracak adaylardan “Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi, Vinç Operatörü (TCDD Taşımacılık AŞ unvanı Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü ) ilanına başvuracak adaylardan C sınıfı, (C sınıfı ehliyetini yenileyenler için M,B1,B,C1 ve F sınıfı), ehliyet, İş Talep Bilgi Formu, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu
 

Yorumlar (3)
Yol teknoloji 9 ay önce
Biz boşuna okuyoruz. Tcdd kendi açtığı bölümlerden adam almayacaksa kapatsın zaman ve masraf kaybı yaşatmayın insanlara. Sizin yapacağınız sistem bu kadar olur gerçi.
Rsm 9 ay önce
Raylı sistem bölümlerini kapatın ozamanda boş yere okumuyalım eğer özel bir kurumdan belge alacaksak biz o ookulu niye okuduk ey tcdd
Ymd 9 ay önce
Lise mezunu alınıyorum?