TMO Mülakatsız 231 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından 231 kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu alıma başvurular başladı ve 18 Temmuz'da sona erecek. Peki bu alıma başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar..

TMO Mülakatsız 231 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) bünyesine 231 personel alımı için duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 231 kamu personeli alımı için 9 Temmuz 2019 ile 18 Temmuz 2019 tarihleri arasında başvurular alınacak.

TMO 231 KAMU PERSONELİ ALIMI

Konu ile ilgili olarak Tarım ve Orman Bakanlığından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda TMO tarafından 231 kamu personeli alımı yapılacağı vurgulandı.

TMO 231 kamu personeli alımı KPSS 2019/1 merkezi atama tercihleri ile gerçekleştirilecektir. ÖSYM tarafından duyuru yayımlandı ve KPSS tercihleri başlamış oldu. Bu bağlamda TMO bünyesinde görevlendirilmek isteyen adaylar ÖSYM AİS üzerinden 9 Temmuz ile 18 Temmuz arasında tercihlerini yapabileceklerdir.

İşe alınacak 231 personelin 17'si merkezde, 40'ı Afyonkarahisar Alkaloidleri Fabrikası'nda ve 174'ü taşrada istihdam edilecek. 

TMO bünyesinde kamu personeli alımı kapsamında 35 ziraat mühendisi eksper, 5 kimya mühendisi, 1 makine mühendisi, 1 elektrik mühendisi, 2 kimyager, 30 muhasebeci, 92 memur, 55 teknisyen, 1 mütercim, 2 itfaiyeci, 4 ekonomist ve 3 sekreter pozisyonu için yerleştirme yapılacak. 

Merkezi atama ile yerleştirmeler yapılacağından dolayı yerleştirme sonrasında mülakat yapılmayacak. 

KPSS Tercih Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (4)
Kamu yönetimi 5 ay önce
Kamu yönetimi mezunlarına kadro istiyoruz müfettişlik uzmanlık oda başkanlığı genel başkanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü gibi sınavların açılmasını istiyoruz
Kamu yönetimi ve siyaset bilimi 5 ay önce
Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık
Kamu yönetimi mezunuyum 5 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere lütfen destek olun bizlere lütfen destek olun bizlere lütfen
Kamu 5 ay önce
Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz